Čtyři tváře Galaxy, aneb Jak jsem si zvýšil příjem s pomocí Galaxy

Zeptali jsme se těch, kteří s Galaxy pracují: Proč jste začali Galaxy využívat? A co Vám to přineslo?

galaxy-uvodnik-str
Marcela Murinová

Program Galaxy jsem plně zapojila do svého pracovního procesu letošní rok. Z počátku jsem pravidelně využívala práci s programem v rámci nabídky školení naší skupiny ve spolupráci s Petrem Dostálem, a pokud je to jen trochu časově možné, využívám této společné možnosti dosud. Je to jistě i tím, že neustále při práci s Galaxy objevuji nové a nové možnosti, jak seriózně pracovat s informacemi a potřebami klienta. Ne nadarmo se říká: „Učit se, učit se, učit se!“ S Galaxy se učím neustále a cítím, že tímto způsobem se zlepšuje jak kvalita a podání mé práce, tak i vazba a vztah s klientem. Z tohoto důvodu jsem Galaxy začala využívat. A co že mi Galaxy přineslo? Uvědomuji si, že v dnešním konkurenčním prostředí mám jedinečnou možnost mít díky Galaxy „pevnější půdu pod nohama“ a spolu se mnou pomáhá mým klientům lépe pochopit a uvědomit si, že jejich kvalitní zajištění má svůj význam a je v dnešní době nezbytností. Pro mne platí: Galaxy = můj rovnocenný partner.

Igor Engler

V první řadě je pro mne důležité, abych mohl klientům poskytnout kvalitní poradenství, což mi program Galaxy v mnoha směrech umožňuje. Pro poradce je to efektivní pomocník při poradenské činnosti a po vlastních zkušenostech mohu říci, že i konkurenční výhoda. Co mi to přineslo? Mnohem snadnější prodej, vyšší pojistné a ochranu proti stornu.

Daniel Smolík

Již před spuštěním programu Galaxy jsem využíval podobnou strategii s pomocí „excelu“. Přišlo mi mnohem rychlejší a mnohem jednodušší prodávat výstup, který měl „hlavu a patu“. Následně se spustilo Galaxy, kde jsem zjistil, že u stejné filozofie lze prodat mnohem vyšší pojistné a hlavně mnohem vyšší zajištění. Velkým přínosem je variabilita, vyšší provize od jednotlivých klientů a mnoho ušetřeného času, který mohu věnovat právě klientům, kteří za to stojí. Ve výsledku to znamená mnohem nižší storno.

Aleš Vavrečka

Zvědavost je odpovědí na otázku: „Proč?“. Celou svou kariéru se v SMS zabývám firemní klientelou, vzděláváním našich poradců pro tuto specifickou oblast a také hlavně získáváním klientů z řad zaměstnavatelů. Realizaci jsem vždy přenechal poradcům, aniž bych přemýšlel o tom, jak kvalitně bude ve finále každý ze zaměstnanců obsloužen, co se týče finančního poradenství. Mně konkrétně vznikla potřeba přijít k ředitelům s něčím, co je zaujme, co ještě neviděli, s něčím, co se bude výrazně odlišovat od konkurence, v momentě, kdy jsem byl nucen řešit např. stížnost na poradce. Tehdy bylo „na koberečku“ u ředitele dané firmy nevýhodou, že jsem sám nevykonával poradenství, protože „duch špatného dojmu“, který zanechal poradce u ředitele, se bohužel přenesl na celou spolupráci s firmou. V momentě, kdy se situace opakovala, jsem si řekl: „A dost. Poradenství pro klíčové zaměstnance budu dělat sám, abych kvalitní dojem z poradenství a pocit z něj zanechal alespoň u klíčových lidí. V tomto momentě se lépe řeší jakékoli další problémy a stabilizují se vztahy s kompetentními lidmi. Ovšem jak mohu začít bez praxe v privátním poradenství, abych ten „vyšší level“ opravdu nastavil? Standardní přístupy „pojišťováků“ se mi příčily, chtělo to něco mnohem víc než jen: „Ukažte mi Vaše pojistky.“ Už delší dobu jsem vnímal šum kolem poradenského software Galaxy. Pak jsem zmínky slyšel někde na chodbách, na poradách. Někdy se nesly v pozitivním duchu, jindy zase v negativním, jak je to složité atp.Vzbudila se ve mně zvědavost: „Co za tím je?“ Začal jsem se ptát. Po několika rozhovorech jsem si Galaxy nainstaloval a bez jakéhokoliv školení zabředl do programu. „To je moc složité,“ řekl jsem si na první dojmy. Argumenty jsem si zjednodušil a našel cestu, jak „složité vysvětlit jednoduše“. Pak následoval ten druhý pohled a ten byl a do dneška je přesně ten „vyšší level“, který v dnešní době zaujme!

Výstupy jsou diagnostikou osobních financí, diagnostikou finančního zdraví klienta na celý život. Výstupy také jsou, po vysvětlení, formou vzdělávání finanční gramotnosti klienta, která je v ČR tristní. A tak jsem sám začal lidi/klienty „léčit jako doktor“, ke kterému přijde pacient na prohlídku. Kromě rostoucího výdělku a reputace finančního „doktora,“ mi Galaxy přináší argumentační sílu u klienta a hlavně obrovské odlišení se od „pojišťováka“, a to klienti chtějí!

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.