Majetkový srovnávač: srovnej a sjednej!

majetkovy E

Tak a je to tady! S velkým nadšením a hrdostí vám chceme oznámit spuštění srovnávače pojištění vozidel. Jednoduchý nástroj, který vám pomůže rychle se zorientovat v nabídkách na trhu a porovnat ty nejvýhodnější, naleznete na našem intranetu zvaném Admin. A pozor, srovnávač nepracuje jen s nabídkami povinného ručení, ale zahrnuje i havarijní pojištění! Od nynějška tak rychle a pohodlně vyberete pro klienta nejvýhodnější nabídku a můžete také ihned sjednat pojistku.

Prvním krokem je zadání údajů, kde uvedete základní informace k vozidlu, jako je například druh vozidla, značka, užití vozidla, obsah, výkon. Jestliže chcete porovnat i havarijní pojištění, uvedete navíc cenu vozidla, a kolik kilometrů vozidlo ročně najezdí. Pak už stačí jen dodat údaje k pojistníkovi, včetně jeho e-mailu, jelikož veškerá dokumentace bude klientovi zasílána elektronicky. Každý řádek je propojen s nápovědou v otazníku tak, abyste si byli jisti, jak jej správně vyplnit.majetkovy E_2

Druhým krokem je srovnání produktů – zde zjistíte aktuální výši bonusu. Pak už jen doplníte zpřesňující údaje jako výši limitu, spoluúčasti, rizika a případná připojištění, kupříkladu skla, úrazu, zavazadel. Dle tohoto zadání se zobrazí všechny vyhovující nabídky pojišťoven. Nabídky jsou nastaveny se slevami SMS, které používáte v jednotlivých programech pojišťoven.

majetkovy E_3

A protože vám chceme vaši práci maximálně usnadnit, nemusíte produkty jen srovnávat, ale můžete přímo i sjednávat! To znamená pokračovat na třetí krok „vozidlo“, kde doplníte scházející údaje ke konkrétnímu vozidlu.

Ve čtvrté fázi nazvané „účastníci“ zadáte pojistníka, provozovatele a vlastníka vozidla. Zbývá poslední pátý krok – shrnutí, kde jsou uvedeny údaje o pojištění jako sjednané produkty, datum počátku, limity plnění, připojištění. Dále údaje o vozidle a pojistníkovi, pojistné podmínky a návrh smlouvy. Veškeré dokumenty přijdou na uvedenou e-mailovou adresu klienta.

Výhodou našeho srovnávače je tedy velká časová úspora, kdy nemusíte otevírat programy jednotlivých pojišťoven a pracně do každého z nich znovu zadávat stejné údaje daného klienta, zjišťovat jeho bonus, naceňovat vozidlo… Ne každý poradce, zvláště nováček, má také nainstalovány programy všech pojišťoven a ovládá jejich používání. Tato pracnost tedy odpadá a vy porovnáte nabídku a sjednáte smlouvu za čtvrtinu času. A čas, který ušetříte, můžete věnovat dalšímu byznysu.☺ Nemalým přínosem je také úspora vašich financí, kdy ušetříte za papír a barvu do tiskárny, protože smlouvy nemusíte tisknout.

A abyste se měli nač těšit, chystáme do srovnávače přidat i srovnání a sjednání pojištění občanského majetku.

Pokud se doposud někteří poradci neživotním pojištěním nezabývali, určitě je náš srovnávač namotivuje, aby začali. Vždyť je naším záměrem a strategií nabídnout a poskytovat našim klientům široké portfolio produktů, které zprostředkováváme.

Věříme, že si srovnávač oblíbíte, rychle osvojíte a on vám urychlí a usnadní práci i komunikaci s klienty.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.