Návod na výrobu průtokového ohřívače

V multilevelových společnostech se můžete v zásadě setkat se dvěma systémy řízení. Buď firma preferuje kvalitu a stabilitu obchodních týmů, nebo se soustřeďuje na nábory a rychlé vytěžení finančního potenciálu obchodníka. Oba světy jsou neslučitelné a efektivně mohou fungovat pouze v čisté formě.  Následující článek poskytuje zjednodušený návod, jak by měl postupovat manažer, který se rozhodl stavět svůj tým metodou průtokového ohřívače.

2015-4-broker_ohrivac

Prosím, v SMS nepoužívat !!! 😉


Nejprve ULOVTE poradce tím, že mu COKOLIV SLÍBÍTE, třeba i to, co nemůžete dodržet. Vyvolejte v něm EUFORII, abyste jej mohli snadno ZOBCHODOVAT, tj. aby v co nejkratší době pojistil sebe, svoji rodinu, nejbližší přátele a přivedl do vašeho stáda další ovce. Jak toho docílíte?

1. UGRILUJTE jej, neboli přesvědčte jej, že jej milujete. Pořádejte akce (grilovačky), buďte pořád vedle něj, dokud není zobchodován.

2. ROZTLESKEJTE jej a vyvolejte v něm nadšení. Zahrajte na poradách a firemních setkáních divadlo. Emotivně představte příběh svých neúspěšnějších poradců a ukažte nováčkovi, jak snadné je zařadit se mezi ně. Podaří-li se Vám eliminovat jeho smyslové kontrolní mechanismy, vyrobíte z něj poslušnou OVCI.

3. ZADLUŽTE jej. Koupí-li si na úvěr drahé auto, může tím nejen snadněji lovit nové poradce, ale zároveň bude nucen vydělávat na splácení dluhů. Prodloužíte tím i jeho životnost ve firmě.

4. ZAŠKOLTE JEJ JEDNODUŠE. Vzhledem k tomu, že jeho životnost je pár týdnů, další školení nebude potřebovat.

5. NEŘÍKEJTE MU CELOU PRAVDU, jen to, co podpoří prodej. Zbavte jej pochybností, aby neměl problém nabídnout své služby rodině a lidem, které tvoří jeho okolí.

6. ZAKAŽTE poradcům na poradách, aby hovořili o svých problémech. Nováček nesmí mít žádnou pochybnost o smysluplnosti své činnosti.

7. POHLÍDEJTE SI KLÍČOVÉ SCHŮZKY u rodiny a blízkých přátel tím, že se jich osobně zúčastníte. Poradce se sice na těchto schůzkách nic nenaučí, ale vy bude mít pod kontrolou svůj business.

8. VYTĚŽTE jeho JMENNÝ SEZNAM tím, že vyzve všechny své známé, aby vstoupili do firmy. Musíte si pospíšit, protože když zjistí celou pravdu, nebudete to už moci provést.

Když skončí období euforie, které trvá zhruba dva měsíce, poradce je vytěžen a zobchodován. V důsledku chybných a neúplných informací a zanedbání prevence mnozí poradci začnou v průtokáčích stagnovat. Na řadu přicházejí i studené kontakty, a pokud se poradci nedaří uspět, přejde do fáze frustrace. V té době poradce zná celou pravdu, která může zásadně změnit pohled na jeho další působení ve firmě. Začne si uvědomovat, jak kvalitní službu nabídl svým nejdražším. A tehdy se poradce pro vás stane škodnou.

Nyní ODDĚLTE ZRNO OD PLEVzamezte nebezpečí přenosu nákazy „frustrovaných nebo apatických poradců“ na nováčky. Máte dvě možnosti. Co nejrychleji se zbavte poradce, který nemá výkonnost a „prudí“, nebo takovéhoto poradce izolujete od nováčků. Pokud se však poradci zalíbí váš business a pochopil, na jakých základech funguje, rozšiřte svoji „vlčí smečku“ a společně lovte další „ovce“.

Schéma výroby průtokového ohřívače

2015-2-prutokac_schema2


Líbí se vám tento návod? Raději si to rozmyslete, než jej začnete používat, protože doba průtokáčů pomalu končí.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.