Benefiční fotbalový turnaj pro Klárku

Benefiční fotbalový turnaj nazvaný SMS Champions League se konal 25. června 2016 ve Všechovicích u Přerova. O putovní pohár zápolilo ve slunečním žáru, co jim síly stačily, sedm týmů složených ze zástupců Esemesky. Nechyběl ani doprovodný program a hlavně: výtěžek ze startovného spolu se štědrými dary zúčastněných hráčů v celkové výši 45 tisíc korun mohl být předán malé Klárce a jejím rodičům. Z vybrané částky budou hrazeny především rehabilitace, která Klárka kvůli svému hendikepu potřebuje.

E_sms_fotbal

Slunce hřálo po celý den a boj o vítězství na umělém trávníku rozehřátém snad na 50 stupňů byl opravdu náročný. Odhodlané hráče přijel podpořit i SMS MotoTeam a zahájení turnaje tak bylo doprovázeno přehlídkou 12 krásných strojů. Diváci z řad kolegů, kamarádů i občanů Všechovic mohli zhlédnout i doprovodný program – BMX Freestyle Flatland Show, což je balet na kole v moderním stylu, v podání Tomáše Vejmoly.

Putovní pohár pro vítěze nakonec z rukou Klárky a jejího tatínka převzal tým Dlouhoprstých banditů ve složení Tomáš Rous, Ondřej Neset, Karel Hodis, Jan Třasoň a Michal Bardoň z olomoucké pobočky. „Turnaj naplnil veškerá naše očekávání. Hlavním cílem bylo pomoci někomu, kdo to opravdu potřebuje, a také stmelit týmy napříč Esemeskou a pořádně si zasportovat. Děkujeme všem, kdo se na přípravě SMS Champions League jakkoli podíleli, a také děkujeme těm, kdo svou účastí a finančním darem podpořili Klárku a její rodinu. Věříme, že jsme uspořádáním turnaje dali základ nové tradici a že se podobná akce bude opakovat minimálně jednou za rok,“ říká jeden z organizátorů Lukáš Ticháček.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.