SMS fairplay hlavním partnerem Karate Grand Prix Ostrava 2015

Svou úctou ke svobodě a důrazem kladeným na otevřenost a pravdomluvnost se SMS stala přitažlivou pro umělce a sportovce, kteří nyní tvoří zlaté jádro naší společnosti. Není tedy náhodou, že z dílny zemského ředitele MgA. Jana Měšťánka pocházejí kreativní projekty na podporu finanční gramotnosti a zdravého životního stylu. Jedním z nich je projekt SMS fairplay, jehož cílem je komplexní péče o sportovce, ať už se jedná o kvalitní pojištění, či řešení investičních (i celé řady dalších) potřeb.

2016-1-karate_obalka

Příkladem úspěšného navázání spolupráce se sportovci je vytvoření partnerství SMS fairplay s organizátory mezinárodního turnaje v karate, který se konal na přelomu loňského října a listopadu v Ostravě. O významu této akce pořádané třemi sportovními kluby – KARATE TYGR SHOTOKAN, HAKUBA KARATE OSTRAVA a oddílem karate VŠB–TU Ostrava – svědčí skutečnost, že se jí zúčastnili závodníci ze 7 států, 47 sportovních klubů a že o ní proběhly reportáže například v České televizi, Českém rozhlase i v dalších médiích. Nyní s členy uvedených klubů probíhají jednání, která by měla brzy přinést konkrétní výsledky.

Potěšující pro nás může být také informace, že nejsledovanější kategorii kata muži vyhrál slovenský reprezentant, aktuální vicemistr Evropy a poradce SMS Peter Fabián, který ve finále porazil polského mistra Macieje Wilczka.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.