Tak trochu jiný vánoční večírek týmů bratří Ticháčků

Vánoční večírek ředitelství Michala a Lukáše Ticháčkových proběhl jak jinak než netradičně. Žádné konfekční obleky, ale večer v duchu strašidel – tajemnou a děsuplnou atmosféru naznačovala už videopozvánka.

sms-vecirek_tichacci

Předvánoční setkání týmů bratří Ticháčků má své originální téma každý rok. První ročník ve znamení Mafiánské noci následovala loňská vydařená Noc filmových hrdinů. Laťka byla nasazená vysoko a nebylo snadné ji překonat. O nápady nouze nebyla, ale nakonec zvítězila Scary Night SMS a ukázalo se, že to byla šťastná volba. Strašidel se na večírku vyrojilo opravdu hodně:-), jejich dokonalé masky si můžete prohlédnout ve fotoalbu.

Dějištěm setkání kostlivců, upírů, zombie a dalších strašidelných bytostí se stal hotel Noem Arch Brno. Dorazila stovka hostů nejen z řad poradců a manažerů SMS finance, ale také zástupci partnerů: pojišťovny Generali, Pojišťovny České spořitelny nebo MetLife. Součástí programu bylo vyhlášení nejlepších poradců zmíněných ředitelství. 1. místo obhájila úžasná Terezka Suchomelová s famózním výkonem 1,3 mil. bodů, a přeskočila tak otce a syna Petry Sázavské s výsledky 1,2 a 1,1 mil. bodů. Všichni tři prokázali v roce 2017 obrovské pracovní nasazení a je třeba jim za to pogratulovat! Dále byla vyhlášena kategorie nejlepší manažer, posuzoval se meziroční nárůst fakturace (tj. nárůst čisté provize), s navýšením 172 % v porovnání s rokem 2016 zvítězila Míša Kramolišová. Nejúspěšnějším investičním specialistou se pak opět stal Petr Sázavský ml. Nechyběl samozřejmě umělecký program, po vystoupení skupiny ARDOR VIRIDIS a taneční skupiny ZOUK v podání skvělé Adriany Sázavské následoval krásný ohňostroj. Zbytek večera se odehrával ve strašidelném pekle: bar all inclusive byl otevřen až do ranních hodin:-)

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.