Zahrajte si fotbálek pro dobrou věc

Chcete si se svými kolegy z Esemesky zahrát fotbal a navíc tak přispět na dobrou věc? Zveme vás na benefiční fotbalový turnaj nazvaný SMS Champions League, který se uskuteční v sobotu 25. 6. 2016 ve Všechovicích u Přerova. Výtěžek ze startovného, vstupného a dobrovolných příspěvků bude věnován na podporu pětileté Klárky, konkrétně na zaplacení rehabilitací, které musí absolvovat kvůli svému hendikepu a které na jeden měsíc stojí okolo 40 tisíc korun.

E_sms_fotbal

Takže sestavujte týmy (bude se hrát v sestavě 4 + 1) a trénujte poctivě:-). Samozřejmě se nemusíte turnaje účastnit jen jako hráči, ale můžete přijet jen jako diváci a podpořit některý z týmů jako fanoušci.

Zde jsou další potřebné informace:

Místo konání: Všechovice u Přerova, umělá tráva, dvě hřiště vedle sebe, finále se bude hrát pod osvětlením

Termín konání: sobota 25. 6. 2016, příjezd hráčů v 10 h, slavnostní výkop v 11 h

Hrát se bude v týmech 4 + 1 s podmínkou, že hráči musí být registrovaní u SMS. Startovné, které činí 2 500 Kč za tým, bude předáno v celé výši rodičům Klárky.

Pokud fotbalový šampionát ve Všechovicích nemůžete navštívit, a přesto byste malou Klárku rádi podpořili, můžete svůj finanční dar poslat na číslo účtu 0411295835/7980. Rodiče Klárky budou vděčni za jakýkoli příspěvek. Klárčin příběh a další podrobnosti o jejím statečném boji s nelehkým osudem naleznete zde.

Pro hráče i diváky bude připraveno grilování masa a občerstvení.

Organizátoři budou rádi, když s nimi setrváte až do ranních hodin:-), informace o možném ubytování poskytne  zájemcům Lukáš Ticháček.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.