Esemesky z Esemesky 1/2016

esemesky_ru2

Krátké zprávy 1/2016


pozadi_vrch

Rekordní únor

14.3.2016 

Hrubá předložená produkce SMS v únoru 2016 činila 35 mil. Kč provizního obratu, což je nejvyšší hodnota za celých 15 let existence SMS. Gratulujeme! 

pozadi_spodek

pozadi_vrch

Rekordní únor následuje rekordní březen

24.4.2016

Hranice posunuty za pouhých 31 dní – v březnu 2016!
Nové 15leté maximum činí 38 mil. Kč hrubého provizního obratu, tj. na provize přepočtené předložené produkce.
Opět gratulujeme!

ZK

pozadi_spodek

pozadi_vrch

Nový kabát webové Esemesky

16.3.2016 

16. března byla dokončena rekonstrukce webové prezentace našeho firemního časopisu. Obsahuje nejen graficky revitalizované články z tištěné Esemesky, ale řadu dalších článků, které se tištěné verze nevešly. Jednotlivé články můžete hledat několika způsoby – v rubrikách, nebo v „Obsahu esemesek“ nebo si jen tak listovat v tištěné verzi časopisu. V článcích o akcích SMS najdete řadu zajímavých fotografií, které jste ještě neviděli. Novinkou je rubrika „Esemesky z týmů„, kde jsme vytvořili prostor pro prezentaci projektů a akcí jednotlivých týmů manažerů SMS.

Na přeměně stránek se podíleli zejména František Saidl, Petr Volný, Jiří Jež a další členové redakční rady. Věříme, že nová forma prezentace článků bude Vámi – čtenáři přijata pozitivně a že podpoříte články, které Vás zajmou lajkováním, sdílením na sítích nebo diskuzními příspěvky.  

Esemeska-zahajujeme

pozadi_spodek

pozadi_vrch

Bratrovražedný souboj zahájen.

12.3.2016

Dva bráchové Michal a Lukáš Ticháček se vsadili o 100 tisíc Kč, které vyhraje ten tým, který v období od 1.4. do 30.6. 2016 sjedná více produkce v investicích. Za tímto účelem každý z bratrů vybral 15 svých nejschopnějších poradců, kteří po absolvování dvoudenního investičního workshopu s Františkem Saidlem v praxi ukážou, jak lze v této oblasti vyniknout. O jejich souboji vás budeme průběžně  informovat.

lukas-tym-1

FS

pozadi_spodek

pozadi_vrch

SMS je vidět

23.2.2016 

V prestižním sobotním vydání MF Dnes vyšel článek M.Petříčka „Důchod? Proč bych spořil?“, v němž je komentován průzkum agentury STEM/MARK, který financovala SMS. Na odpovědi redaktora v rozhovoru odpovídají náš analytik František Saidl a analytik Partners Aleš Tůma. Článek si můžete stáhnout kliknutím na přiložený obrázek. Webovou verzi článku si můžete přečíst na portálu iDNES.

duchod-proc_bych-sporil-obr

pozadi_spodek

pozadi_vrch

„Doživotně“ zaručenou některou z vyšších kariérních pozic má už 111 esemesáků.

Počty garancí na jednotlivých kariérních stupních:

  • 88 x Poradce (1,17 Kč/b.);
  • 18 x Samostatný poradce (1,33 Kč/b.);
  • 5 x Senior poradce (1,50 Kč/b.); jmenovitě: Petr Bílek, Marian Lichner, Radka Mokrišová, Andrea Odehnalová, Zbyněk Vyskočil.

lide_radost_pru_01

MK

pozadi_spodek

pozadi_vrch

Kurz rozvoje manažerské výkonnosti

V listopadu 2015 byl pod vedením facilitátora Jana Korbela odstartován kurz Rozvoj manažerské výkonnosti, který pro SMS pořádá vítěz výběrového řízení firma Czech Grid Group. Kromě 1. skupiny top-manažerů se jej účastní také statutární ředitel Z. Kawulok a odborní garanti A. Vavrečka a Fr. Saidl. Kurz je sestaven z tzv. synergogických workshopů podle metody autorské dvojice prof. Roberta R. Blakea a dr. Jane Mouton. Semináře probíhají v Olomouci v hotelu IBIS. Tématem prvního třídenního semináře byl leadership. Druhý modul byl zaměřen na zpětnou vazbu a třetí na efektivní práci. Poslední modul je určen k procvičování komunikace. Podrobnější informace, včetně názorů účastníků, se dozvíte už v příštím čísle Esemesky.
FS

IMG_4798

pozadi_spodek

pozadi_vrch

Předali jsme ceny výhercům letní fotosoutěže

V minulém čísle jsme vás informovali o pořadí výherců velké letní fotografické soutěže, jak je určili uživatelé Adminu. Záběry s největším počtem hlasů získaly pro své autory hodnotné ceny. První místo patří Lukášovi Ticháčkovi, který obdržel 10 tisíc korun. Druhé místo jste přidělili Petru Bílkovi v šortkách a teniskách s oranžovým vozem☺. Ten za svou fotku převzal od Zbyška Kawuloka videokameru. My jsme byli u toho a předání zdokumentovali. Dagmar Rýparová se se svým washingtonským nočním snímkem umístila na třetím místě a vyfotografovala si tak nový fotoaparát. Všem srdečně blahopřejeme!

2015-3792-1-DSC-3723b

MK

pozadi_spodek

pozadi_vrch

Výsledky SMS – zprostředkování investic

Meziroční srovnání v bodech

období
10.2013 až 09.2014 (2 720 653 bodů)
10.2014 až 09.2015  (7 205 839 bodů)

investice3

pozadi_spodek

pozadi_vrch

Mafiánská noc s NN

Skvělá teambuildingová akce s odlehčeným názvem „Mafiánská noc“ se konala v pátek 30. října 2015 ve stylovém Design hotelu Noem Arch v Brně. Šedesát hostů zemského ředitele Lukáše Ticháčka perfektně dodrželo charakter akce a přišli v mafiánském převleku. Po úvodním přivítání Michala Ticháčka, který celý večer vtipně moderoval, v krátké prezentaci zástupci NN Iva Palinková a obchodní ředitel Aleš Masopust představili životní pojištění NN Smart a podzimní prodejní kampaň. Lukáš Ticháček poté ocenil své nejúspěšnější poradce i manažery za jejich skvělé výkony v průběhu roku 2015. Následná slavnostní večeře byla gastronomickým zážitkem a uspokojila tak chuťové buňky všech přítomných „esemesáků“. Příjemně naladěni se ostří mafiáni a krásné mafiánky těšili na doprovodný program.

 

Na úvod vystoupila Tereza Suchomelová s písní „Uncover“ a opět ukázala, jaký talent v sobě skrývá. O zlatý hřeb večírku se postaral dobře utajovaný host – kouzelník a komik Richard Nedvěd. Se svou stand-up comedy plnou kouzel, zábavy a gagů rozesmál a skvěle pobavil všechny přítomné. S postupujícím večerem čekalo na účastníky závěrečné lechtivé překvapení, které nemohlo na mafiánské party chybět a které potěšilo oči mužského obecenstva… Mafiáni a mafiánky se v Brně dobře bavili v hotelovém baru „Podpalubí“ až do pozdních nočních hodin.

Srdečný dík patří obchodnímu partnerovi NN Životní pojišťovně a zemskému řediteli Lukáši Ticháčkovi, bez kterých by se tato vynikající akce nemohla uskutečnit.  Fotky z této akce si můžete prohlédnout na této stránce.

mafianska-noc-IMG_9289-upr

MT

pozadi_spodek

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.