Dva golfové turnaje babího léta – 1. turnaj

Cesty za golfem jsou úžasná věc právě v období tzv. indiánského léta. Mají totiž své kouzlo a nám se poštěstilo během září absolvovat hned dva golfové turnaje.

esemeska_golf_str
Generali se SMSkou v golfovém resortu Penati v Senici na Slovensku

Ten první se odehrál ve dnech 11. až 12. září. Předcházela mu pozvánka pro patnáct účastníků managementu SMSky od zástupců pojišťovny Generali Petra Kříže a Jitky Konopáskové.  Milé pozvání k báječné firemní akci přišlo v čase, kdy vzájemná obchodní spolupráce s Generali už byla vskutku nepřehlédnutelná.

Někdy v loňském roce při vzájemném setkání v Poysdorfu slovo dalo slovo a Petr Kříž nám nabídl založení každoroční tradice v podobě společných akcí, ať už sportovního či kulturního charakteru. A pro letošní rok se změnou hřiště.

Golfové turnaje v dešti – to je něco

Už při příjezdu lilo jako z konve. Průběh golfového klání sice provázela jistá dávka nepřízně počasí, zato skvělá nálada nás neopustila ani na chvíli. Díky výjimečnosti hřiště nás ani velmi intenzivní déšť neodradil a my vážně v zápalu hry nedokázali opustit tak pěkné místo dříve, než po všech odehraných osmnácti jamkách. Herní výsledky sice nebyly příliš valné, ale nadšení ze hry stálo za to.

Večer nás za „odměnu“ čekaly úžasné husí hody s luxusními laskominami v hotelu Karpaty v Častkově. A myslíte, že pohodové povídání a diskuse nejen pracovního charakteru u sklenky dobrého pití uzavřely tuto příjemnou společnou sportovní akci? Nikoliv. V noci nás na pokoji v posteli přepadly nálety komárů. I toto jsme však hravě zvládli s ranním úsměvem na rtu, protože Petr a Jitka byli perfektní hostitelé.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.