Dva golfové turnaje babího léta – 2. turnaj

Golfový turnaj s ING Životní pojišťovnou

esemeska_golf_2-str

Ten druhý golfový zážitek se odehrál 25. září a rovněž neměl chybu. Na pozvání Michaely Manové z ING Životní pojišťovny se do golfového resortu Kořenec sjelo třicet vybraných manažerů a poradců SMSky. Úžasná organizátorka, s níž jste se mohli seznámit v rozhovoru na str. 13–14 v minulém čísle našeho magazínu, chtěla takto poděkovat kolegům za jejich spolupráci. Samozřejmě nemohli chybět Mirek, Zbyšek a Lumír.

Komorní golfový turnaj

Turnaj sehrálo třináct golfistů v čele s Petrem Skálou. V dopoledních hodinách se vydali statečně vzhůru ve třinácti stupních k osmnácti jamkám a nikdo nelitoval. Golfovou akci totiž celou dobu provázela vyhlášená škvarková pomazánka, svařák a především skvělá nálada.

Nikdo zpočátku nepočítal s tím, že by v docela slušné zimě trávil mnoho času venku. Ale manažer resortu Vlastimil Štefl dokázal u rozpáleného krbu tak náramně namotivovat účastníky k venkovním aktivitám, že by jeden nevěřil. Všichni šli s nadšením, ať už do golfové akademie, patovací soutěže nebo texas scramble. Někteří si dokonce vyzkoušeli kosení golfového hřiště obří sekačkou.

S večerním rautíkem a sklenkou piva či vína došlo k vyhlášení výsledků jednotlivých soutěží. Večer málokdo spěchal do postele a dlouhé noční vyprávění nebralo konce. Výborné atmosféře nahrávalo skvělé jídlo, pití a dokonalá péče personálu resortu. A pak už následoval v pátek po snídani pozdrav: „Au revoir!“

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.