Galavečer v rytmu zábavy a pořádné pařby

Vánoční večírek společnosti SMS nesl pečeť elegance, dobrých zážitků a pestré zábavy. Celým večerem provázel hosty gejzírem vtipu a humoru profesionál Radek Erben, moderátor ČT a radia Orion.

3-kralove-str

DSC02899Majitelé společnosti hned po příchodu potěšili přítomné dámy nejen svým šarmem, ale také bílou růží. Zbyšek Kawulok společně s Lumírem Wolterem a Mirkem Molinem všechny hosty srdečně uvítal a poděkoval všem manažerům, poradcům, garantům, děvčatům z administrativy a IT kolegům za dobrou spolupráci a konání v SMS.

vanocni-vecirek-sms-2015Halooo – zajímá tu někoho statistika?

Trocha statistiky nikoho nezabila, ale přečkat ji museli všichni. K důležitým výsledkům SMSky za rok 2014 patřilo kupříkladu číslo 30 000, z něhož se vyklubali noví klienti. To vše zvládnuto v počtu 900 poradců. Umíte si to představit? Takový počet obyvatel má například město Písek nebo Kroměříž.

…a vize do roku 2015?

Společnost SMS bude v tomto roce podporovat vznik nových manažerských kanceláří v moderním firemním designu, případně rekonstrukci vhodných prostor.

IMG_7591-2Večírek aneb správná kalba

Večírek už dále svištěl v duchu neformální atmosféry, která byla hned od počátku příjemně uvolněná. Přicházely výbuchy smíchu a veselí a taky zvědavost. Co ještě přijde? A přišlo: Hosté měli mít jako nepovinnou součást oděvu škrabošku přes oči. Před půlnocí nastalo vyhlášení výherce o nejoriginálněji pojatou masku a tou se stala vtipně zvolená maska Petra Volného – ředitele IT.

Excelentní kuchařské umění

Kromě výborně sestaveného programu čekalo účastníky večírku excelentní menu. Moderátor galavečera přizval a představil přítomným hostům kuchaře, který k podávanému menu přidal odborný a zajímavý komentář ke skladbě jídel. Jednou z perliček byl například dezert z bílé čokolády, do níž kuchaři vytiskli soustavu SMS. Zaměstnanci hotelu svým uměním přirozeně vpluli mezi nás, jakoby byli jedni z nás. Patří jim velký dík, protože zásluhou jejich kreativity vytvořili vždy senzační jídlo.

IMG_7232Houslový virtuóz Miroslav Ambroš

Skutečným bonbonkem slavnostního galavečera byl pan Miroslav Ambroš, který je úspěšným houslovým virtuózem a zároveň neméně úspěšným finančním poradcem a manažerem v řadách „eSeMeS“.

Premiéra SMS Bandu

Mezi esemesáky se najde spousta umělců a kreativců, kteří se rádi baví a rádi si hrají. Bylo proto jenom otázkou času, abychom se pokusili dokázat, že to umíme pořádně roztočit. A tak se před několika dny zrodil SMS Band. Pravda, jen pro tentokrát, jen pro dnešní večer, jen pro tuto chvíli. Nastala však jejich premiéra na našem večeru! Během galavečera nám zahráli a zazpívali ústřední píseň jednoho z dílu agenta 007 – Skyfall. O projekci videa za pódiem se postaral Aleš Pekárek.

Co ještě patří k vánoční párty?

Přece tombola. Mezi hosty se vyrojili noví a staronoví mecenáši neziskové organizace Celé Česko čte dětem. Díky jejich štědrosti jsme mohli tuto organizaci obdarovat zajímavou částkou a dárcům právem patří velké poděkování! Sváteční galavečer se stal slavnostním vrcholem roku 2014 a dle hodnocení všech přítomných účastníků včetně čestných hostů byl bezkonkurenčně vyhlášen tím nejlepším, jaký jsme dosud pořádali.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.