Podzimní akce SMS se značkou dobré nálady a pohody

Firemní život SMSky není jen o práci, ale také o příjemně stráveném čase při sportovních či gurmánských akcích, kde je prostor a možnost spojit pracovní debaty se zábavou.

metlife-sms-str
Den plný střeleckého umění s MetLife

Na adrenalinovou akci konanou 9. až 10. října 2014 s pojišťovnou MetLife se sjela pětadvacítka hostů SMSky, včetně Lumíra Woltera a garanta životního pojištění Aleše Pekárka. Čest a barvy MetLife hájil ředitel makléřského obchodu Pavel Krump. Nadšené účastníky sportovní akce čekal bohatý program nabitý takticko-dovednostními střeleckými soutěžemi. Nechyběla atmosféra dobré zábavy, sportu a vynikajícího jídla.

Den s MetLife na střelnici Holasice

Aktérům akce se po příjezdu na brokovou střelnici Holasice dostalo srdečného přivítání od školitelů MetLife doplněného malým občerstvením s nealko nápoji. Los určil rozdělení do dvou soutěžních družstev ve střelbě z brokových zbraní.

strelnice-holasiceBroková střelnice v Holasicích má svou bohatou historii. Vznikla v roce 1957 a ve své době byla první a jedinou střelnicí tohoto typu v okrese Brno-venkov. Jejím spoluzakladatelem byl i děda olympijského vítěze z Pekingu v roce 2008 Davida Kosteleckého.

1. družstvo – disciplína TRAP:

Prvního týmu v disciplíně TRAP se ujal olympijský vítěz David Kostelecký. Účastníci měli pro trénink možnost pěti zkušebních ran. Po nácviku proběhla samotná soutěž naostro s pěti výstřely.

2. družstvo – disciplína SKEET:

Druhou formaci ve střelbě z brokových zbraní zkušeně vedl dlouholetý instruktor v disciplíně SKEET. V krátkém rozhovoru jsme zasypali řadou otázek známého sportovního střelce Davida Kosteleckého, který na letních olympijských hrách v roce 2008 získal zlatou medaili ve střelbě na trap. Olympijskou medaili jsme zkoukli na vlastní oči a rozhodně muselo následovat společné focení. Klubovna na střelnici v Holasicích nám poskytla přístřeší pro zhruba hodinové školení a seznámení s aktivitami MetLife.

Po společné debatě jsme se přemístili k nedalekému hotelu Žebětínský dvůr, kde jsme byli ubytováni. Co jsme nestačili probrat v holasické klubovně, našlo své pokračování u vynikající večeře, kde nás čekal gurmánský zážitek v podobě divočáka s bramborem a štrůdlu.

Večer zdaleka nekončil

Po vynikající večeři se zájemci o další sportovní klání sešli u bowlingu. Kdo neměl mušku na střelnici, mohl se ukázat v této oblíbené disciplíně. A co ještě nebylo vysloveno ani v klubovně, ani u večeře? Prostor pro další debatu a posezení poradců i školitelů se našel v pozdních nočních hodinách v barové části hotelu. Poslední podnětné rozhovory měly šanci u snídaně před odjezdem. A patřil k nim i srdečný dík organizátorům báječné akce.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.