Šťastná sedmička nám přála

7. ročník Svatojánské noci pro 90 skvělých esemesáků. Bavili jsme se stavbou mostů přes říčku v Šiklově mlýně. Otužilá Marta Antalová, Jarek Salamon a Honza Ševčík hnali své týmy k vítězství.

Rallye SMS nás přes 5 stanovišť vedla k cíli do hotelu Atlantis, kde jsme i přes nepřízeň počasí prožili hřejivou karibskou noc.

SMSfinance-svatojanskanoc2

Zahájení 7. ročníku Svatojánské noci

Všech 90 účastníků akce dorazilo na místo startu již rozděleni do týmů. V restauraci Šiklova mlýnu se všichni posilnili společným obědem, doplnili pitný režim a mohli vyrazit k plnění první soutěže.

pro více fotek ze ZAHÁJENÍ AKCE (180) klikněte na velkou fotku výše (fotky se zobrazí v novém okně)

Stavba mostu

První týmovou soutěží byla stavba mostu. Každý tým měl z připraveného materiálu za úkol postavit jednu část. Chybějící materiál a nářadí si týmy mohly dokoupit v „obchodě“ a rády toho využily. A že bylo hodně veselo. Most přes říčku se s vypětím všech sil podařilo postavit. Udržel všechny, kteří přechodem otestovali kvalitu odvedené práce. Nechybí ani společné foto všech hrdých stavitelů.

pro více fotek ze STAVBY MOSTU (319) klikněte na velkou fotku výše (fotky se zobrazí v novém okně)

 Rallye SMS

Po stavbě mostu jsme projížděli prostřednictvím soutěže pod názvem Rallye SMS jednotlivá stanoviště. V cíli SMS Ralley nám bylo odtajněno místo konání společného večera.

pro více fotek z RALLYE SMS (139) klikněte na velkou fotku výše (fotky se zobrazí v novém okně)

Karibská letní noc

Společně jsme se přesunuli do Restaurace Atlantis. Třešničkou na dortu celého dne byla barmanská show a vyhlášení vítězného týmu. Radost z vítězství, karibské rytmy, havajské věnce a výborné jídlo příjemně doplnily letní atmosféru a dojmy z celého dne. Šťastná sedmička nám opravdu přála. S kým se uvidíme příště?

pro více fotek z KARIBSKÉ LETNÍ NOCI (117) klikněte na velkou fotku výše (fotky se zobrazí v novém okně)

Chceš s námi začít podobnou akci?

Stále hledáme nové lidi do týmu.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.