Svatojánská noc s SMS – Kořenec 2014

Obec Kořenec slibuje dokonalý útěk od civilizace do prostředí okouzlující přírody Moravského krasu. Zde, v oblíbeném Sokrates Golf & Country Clubu, už tradičně oslavilo SMS finanční poradenství nejkratší noc v roce.

korenec-2014-cl

Tým organizátorů a kuchařů, v čele s manažerem resortu a hlavním moderátorem akce Vlastimilem Šteflem, hýčkal účastníky dokonalými pokrmy a lákal na bohatý raut.

korenec-maskotSportovní část dne byla ve znamení tetratlonu – čtyřboje sestávajícího z golfu, lukostřelby, jízdě na segwayi a soutěži v golfovém puttování. Soutěžilo 21 čtyřčlenných družstev, kdy v každém družstvu bylo po jednom zástupci z každé disciplíny. A i když šlo především o zábavu, vítězné družstvo si odneslo hodnotné ceny – šperky a elektroniku.

O pitný režim sportovců pečovali po celé odpoledne řidiči pojízdných barů – Lumír, Martina a Zbyšek.

korenec-mexicky-kloboukVečerní zábava byla v mexickém rytmu. Nechyběla sombrera, husté kníry, ani panáky tequilly a stylová kapela „Mariachi Espuelas“ rozhýbala i zaryté odpůrce tance.

Bez zranění se obešel i vzrušující noční golf se světelnými míčky, byť na úplnou tmu si noční golfisté museli tentokrát počkat opravdu dlouho. Bylo totiž 20. června a noc svatého Jana si dává opravdu načas.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.

1 komentář

Napiš komentář
  1. František Saidl
    František Saidl 5 března, 2016, 16:38

    Když se na ty fotky dívám, říkám si – jak ten čas letí