Svatomartinské posezení s Kooperativou

Podzimně laděná akce se uskutečnila ve dnech 14. až 15. listopadu 2014 ve vinném sklípku útulného turistického hotelu Háj v Nové Lhotě v Bílých Karpatech. Pozvánku od zástupců Kooperativy – Jaroslava Martince a Bronislava Böserleho – s radostí přijalo dvacet pět hostů z řad poradců, manažerů, garantů a vedení SMSky.

haj-v-nove-lhote-5_str
Jako na drátku

malaga_bannerOrganizace svatomartinského posezení probíhala jako na drátku. Hosté spořádaně dorazili kolem dvanácté hodiny, aby se neméně organizovaně zúčastnili všech nabízených akcí, které umožnil pečlivě připravený program.

Bylo v něm pamatováno vskutku na vše – počínaje obědem s následnou možností občerstvovací vycházky na Kubíkův vrch, případně s alternativou relaxace v sauně a ve dvou vířivkách, včetně možnosti využít služeb masáže dle vlastního výběru.

svatomartinska_akceMnozí z hostů využili nabízený program na 100 %, vyhřáli se v sauně, zrelaxovali ve vířivce a postupně docházeli na vyhlášenou a všemi chválenou masáž subtilní paní masérky.

S tvářemi jako batolata usedli všichni po relaxačním odpoledni ke stolům, kde je čekalo nejprve poděkování od zástupců Kooperativy za spolupráci a produkci v rámci vyhlášené motivační soutěže.

Čas Svatomartinského vína

Slavnostním hřebem večera či pověstnou třešinkou na dortu byla opulentní svatomartinská večeře v podobě husích hodů s pokračováním ve sklípku u řízené degustace vín. Tu provázely spokojené tváře, bujarý smích a pohoda.

Košt mladých vín tak plynule přecházel ve volnou zábavu všech přítomných u dobrého občerstvení a hlavně vynikajících vzorků svatomartinských vín. Naskytla se tak jedinečná příležitost, jak si popovídat pracovně i mimopracovně. Skupinka hostů namíchaná napříč SMS se výborně bavila a slovo nuda nemělo mezi nimi místo.

Díky za pozvání patří organizátorům akce z Kooperativy.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.