Vánoční večer SMS 2017

K tradici nejedné firmy patří pořádání vánočního večera a u nás tomu nebylo jinak. Každoročně si klademe otázku, jak hosty pobavit, čím je obdarovat, kde najít to ideální prostředí, kde můžeme prožít výjimečnou atmosféru, pocit sounáležitosti, pohodu a přátelství. Vánoční večer má být událostí, na kterou se bude vzpomínat v dobrém. Podařilo se nám to? Posuďte sami ve fotoreportáži.

hotel jidlo sms

V předvánočním čase přijalo pozvání do hotelu Courtyard Marriott v Brně 160 hostů včetně obchodních partnerů významných pojišťoven a investičních společností. Večerem nás skvěle provázel Jakub Kohák. I letos jsme všechny hosty obdarovali drobnými dárky – dámy dostaly stříbrný šperk, anděla, pánům jsme věnovali originální hedvábný kapesníček. Oceňovali jsme nejlepší esemesáky. Jazzové kapely nám podkreslily atmosféru předvánoční zábavy po celý večer. Hotel nám dopřál úžasné prostředí, skvělé jídlo, pití a bezchybný servis. A neopomněli jsme ani náš partnerský projekt Celé Česko čte dětem, mnozí z hostů prokázali svou štědrost a přispěli na podporu čtení rodičů s dětmi finančním obnosem. Patří vám velký dík.

I když se královsky bavíme, je důležité podporovat svůj profesionální image. O jakémkoli trapasu, který se přihodí, budou druhý den vědět i ti kolegové, jež na večírku vůbec nebyli. Letos nás to minulo. Na fotkách pro vzpomínku nic takového neulpělo. Jakub Kohák vše ukočíroval. Děkujeme vám za přijetí pozvání a těšíme se na příští rok.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.