Vánoční večírek 2016

Představujeme vám prostřednictvím fotoreportáže 16. vánoční večer SMS, pořádaný dne 16. prosince roku 2016, pro mnohé z nás v neznámém, avšak výjimečném prostředí brněnského hotelu Maximus Resort****. Možná, že právě šestnáctka byla naším patronem a s úsměvem a lehkostí nás provázela slavnostním večerem.

Vánoce v lednu_E

V numerologii je číslo 16 kombinací dobrých čísel, nezávislé jedničky s harmonickou vibrací šestky. Z ohlasů hostů už dnes víme, že volba byla správná. Ocenění, výborné jídlo, lahodná muzika, třpyt, červená, úsměvy na tvářích, dobročinnost a do ranních hodin skvělá zábava – to jsou specifika našeho společného setkání s více než 150 hosty.

Ponožky pro gentlemany vyrobené dle designu SMS byly vstupenkou do baru pro každého z hostů – pánů. Obutí se zdráhal málokdo z nich. :-) Něžný hedvábný šátek darovaný SMS naopak umocnil křehkost dam. Dámy byly kreativní a dokázaly šátek uvázat tak, aby byl doplňkem jejich večerní róby.

„Tak nám kluk dorostl, ale je to ještě puberťák, má kam růst, a to nejen výškou,“ uvedl večer Lumír Wolter společně se Zbyškem Kawulokem. A slavnostní program pokračoval. Za doprovodu vynikajícího pop jazzu Honzy Kuchaře nás večerem provázel moderátor Radek Erben.

Nadešel čas pro předávání výročních cen SMS za rok 2016 a neopomněli jsme ani osobní poděkování patnácti poradcům a manažerům, které vedení společnosti ocenilo za jejich dlouhodobou úspěšnou spolupráci s SMS. Bylo to milé překvapení.

Během večera jsme nezapomněli ani na nás partnerský projekt Celé Česko čte dětem, přispět na podporu společného čtení rodičů s dětmi mohli všichni návštěvníci a celkem se podařilo vybrat 95 tisíc korun. Díky všem, kdo přispěli!

Náš patnáctiletý červený esemesák měl hodně příznivců, společné fotce odolal málokdo.  Svým uměním mikromagie bavil hosty skvělý Lukáš Šmíd, mistr České republiky v tomto oboru. A DJ Luke roztáčel videodiskotéku do ranních hodin…

Více na fotkách:-)

 

 

 

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.