Vánoční večírek SMS 2015 – známý hotel, nové prostory

Jako dějiště vánočního setkání esemesáků a našich partnerů byl v závěru loňského roku (stejně jako v předešlých třech letech) zvolen brněnský hotel Holiday Inn. Důvodů byl povícero, avšak k těm nejvýznamnějším se řadí především skvělá kuchyně šéfkuchaře Josefa Dufka, profesionalita veškerého personálu a také dobrá dostupnost pro všechny hosty. Bavili jsme se v celém přízemí hotelu, včetně vstupní haly, hlavní restaurace a lobby baru.

hezoun_ukazuje_navod2

tana_pravdova

Přivítání hostů si vzali na starost Zbyšek a Lumír. Táňa Pravdová, se skromností sobě vlastní, přijala od Lumíra a Zbyška dárek jako poděkování za téměř 15letou administrativní péči v SMSce (byla u jejího rozjezdu).

vsichni_tri_01

hudebnici_01

Následný čas mohli hosté trávit ve dvou velmi příjemných hudebních světech. V Lobby baru si pohrával saxofonista Adam Rovný se skvělým pianistou Honzou Kuchařem.

satek

Všem pozvaným jsme chtěli udělat radost a připravit jim zábavu hned v úvodu večera. Na každého hosta čekal proto v pokoji speciální dárek vyrobený pouze pro tuto příležitost – luxusní hedvábný dámský šátek a pánský kapesníček v jedinečném vzoru. Kdo neváhal dárek použít, byl přednostně obsloužen u baru. Jen stěží jsme v sále hledali hosta „bez“.

cena_v_lahvi

Nejúspěšnější poradci SMS.

Zpráva v lahvi byla cena pro vítěze. Design Jiří Jež.

tym_cisniku_01

Vynikající jídlo, příjemná profesionální obsluha, kvalitní večerní raut – speciality, pochutiny, delikatesy, moučníky …☺,  pití neomezeně …

Takto jsme hodovali …

ales_bruna_01

V restauraci duněla diskotéka DJ Rádia Helax Aleše Brůny. A mezi všemi přítomnými se pohyboval Rey Salman se svou mikromagií.

kouzelnik_01

Takto jsme se bavili …

Ani půlnoční dobročinnost nechyběla. Projektu Celé Česko čte dětem® darovali mecenáši z řad hostů celkem 85 000 korun.

cesko_cte_detem_tombola_03

cele_cesko_cte_detem_banner_05a

10631312_1267972459895453_3581015438749373190_o

SMS Investiční specialista roku 2015

Zbyněk Vyskočil

Zbyňku, proč myslíte, že jste tak úspěšný v prodeji přímých investic? Používáte Galaxy?

Nejdříve vám odpovím na druhou otázku, zda používám Galaxy. Ano, používám. Od ledna 2015 jsem s ním začal pracovat a využil jsem ho u všech klientů, které jsem v loňském roce navštívil. U většiny klientů mi Galaxy velmi pomohlo a začal jsem v něm spatřovat velkého pomocníka. Má vždy logické argumenty v podobě statistik, grafů a čísel, které jsou podloženy ČSSZ, ČSÚ, ČNB atd. Prostě Galaxy má v sobě odpovědi na skoro všechny klientovy otázky. A teď se vraťme k té první otázce, proč myslím, že jsem tak úspěšný v prodeji přímých investic? Protože používám Galaxy!

 

10259198_1267972576562108_5233140471793736599_o

SMS Skokan roku 2015

Petr Sázavský, ml.  

Petře, kdo vám pomáhá k vašim „skokům“? Je někdo takový?

Pomáhají mi hlavně tři lidé a tímto jim velmi děkuji. Je to v prvé řadě můj táta, který mě do SMSky přivedl. Podařilo se mu to, i přestože jsem si dřív ani nechtěl představit, že bych tuto práci dělal i já. Ale díky jeho příkladu a hlavně úspěchu v SMSce jsem změnil názor. Nyní jsem za to moc rád. Práce mě baví, daří se mi a konečně již nemusím být zaměstnancem, ale můžu naplno podnikat, což jsem si vždy přál. Velké díky patří také Lukáši Ticháčkovi, který svou aurou úspěchu ozařuje i lidi kolem sebe, včetně mě. Podporuje mě, vždy mi dokáže s čímkoliv perfektně pomoci a poradit. A já ho za to učím hrát tenis, protože to mu moc nejde (ale to mu neříkejte☺). A na závěr děkuji i své přítelkyni, která mi fandí a má pochopení pro moje pozdní příchody domů z práce. Místo výčitek mi připraví dobrou večeři.

 
Také jsme byli odměňováni …

12401662_1267972573228775_1024968759157005519_o

SMS Úvěrová specialistka roku 2015

Renata Zářická

Jste nejlepší úvěrovou specialistkou tohoto roku, Renato. Jak získáváte své klienty?

Kromě svých klientů a jejich doporučení mám navázanou spolupráci s kolegy z různých skupin, s nimiž společně řešíme úvěrové požadavky jejich klientů. Například s Andreou Odehnalovou, Lenkou Šigutovou, Lenkou Dlouhou, Pavlínou Hajdukovou a dalšími.

lukas_tichacek_nejlepsi_manazer

SMS manažer roku 2015

Lukáš Ticháček

Meziroční obrat ve výši 199 % (Cenou pro vítěze této kategorie byla váza Bořka Šípka s názvem „Trefný“. Snad jsme se s dárkem trefili do černého☺.) Lukáši, kdybyste měl vypíchnout jednu věc, jež vás vedla k tomuto úspěchu, co by to bylo?

Hlavní příčinou úspěchu manažera je každodenní nábor. Já sám jsem přesvědčený, že je to skvělá příležitost, a nejspíš díky tomuto přesvědčení se mi daří tuto možnost prodávat dál. U náboru používám pravdivý příběh své cesty do naší společnosti a myslím si, že tento příběh dokáže uchazeče o práci zaujmout a namotivovat. Pak už stačí vše dělat na 100 % a mě to ani jinak nebaví☺. Budu citovat jednu z dost používaných vět u nás ve struktuře: „nejhorší je smrt z vyděšení“☺. Děkuji za prostor a přeji všem čtenářům, aby se jim podařilo dát tu samou příležitost, jako máme my, co nejvíce lidem!

marian_lichner_nej

Nejúspěšnější poradce

Marian Lichner

Mariane, jste nejúspěšnějším individuálním poradcem SMS roku 2015. Jak široký záběr máte, kolik produktů nabízíte svým klientům? Jak máte rozděleno portfolio jednotlivých pojišťoven mezi své klienty?

Nekoukám na výši provize, koukám na klienta, poslouchám a naslouchám, pusu nezastavím. Dá se říct, že píši skoro vše. Je pravda, že v současné době sjednávám
pro určité klienty ve větší míře Generali, dále Flexi, UNIQU, někdy ČPP, Allianz, Koopku. Majetkové pojištění a investice jsou taky mojí parketou ☺. Pracuji pouze
na doporučení od klientů, anebo mi klienti rovnou volají a předávají mi klienta nového.

886370_1267972366562129_946121386523733280_o

SMS konzultant pro firemní klientelu 2015

Jarmila Svobodová a Veronika Rolínková

Jste obě nejlepší za firemní obchod 2015, co za tím je?

JS: Určitě vytrvalost a víra, že to jde komplexně, ve firmě jsou to také klienti a s využitím Galaxy od Aleše, skvělí klienti! Je za tím tvrdá práce a chuť pomáhat lidem, výsledky pak přijdou samy☺.

VR: Určitě Alešovy precizní tréninky firemního obchodu a také Galaxy v praxi, to mne neuvěřitelně nakoplo, také děkuji své manažerce Jarce S. za každodenní
péči a za to, že je vždy po ruce, sobě děkuji za vlastní sebedisciplínu a víru, že to jde.

A také jsme se společně fotili …

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.