Dovolená na Kanárech aneb Není nad správnou motivaci!

Jednou do roka se vypravte někam, kde jste nikdy předtím nebyli. To je moudré pravidlo pro spokojený život a lidé ze společnosti SMS finančního poradenství se ho letos drželi hned dvojnásobně.

dovolena-na-kanarech-str

Ta první motivační výprava se odehrála na Kanárech a při druhém putování se ESEMESáci dostali až za velkou louži – do USA.  Zájezd do New Yorku se uskutečnil na základě vypsané půlroční soutěže ING životní pojišťovnou – exkluzivně pro poradce SMS finanční poradenství.

Dovolená na Kanárech aneb Není nad správnou motivaci!

Prožít úžasný týden dovolené v termínu od 24. 9. do 1. 10. 2014 na ostrově Gran Canaria v hotelu Paradise Costa Taurito****  se zadařilo dvaceti obchodníkům motivační akce pojišťovny Generali.

Jak se jim to povedlo?

Splnili podmínky motivační soutěže, kterou vyhlásila pojišťovna Generali, a stali se tak jejími úspěšnými výherci.

Jaká soutěžní kritéria zdolávali?
  • 20 obchodníků s nejvyšší produkcí ve sledovaném období
  • rozhodné období 1. 2. až 31. 7. 2014
  • datum sjednání PS v uvedeném období (viz výše)
  • smlouva musí být platná a první pojistné uhrazeno do okamžiku vyhodnocení
  • vyhodnocení soutěže – začátek září 2014
Za odměnu nezapomenutelná „dovča“ – úsilí se vyplatilo!

Služby krásného hotelu Paradise Costa Taurito pyšnícího se čtyřmi hvězdičkami byly skutečně na úrovni – počínaje ubytováním, přes skladbu jídelníčku a pitného režimu, až po drobnosti jako všudypřítomná čistota a ochota hotelového personálu.

Pláže, sporty a wellness na Kanárech

Přímo před hotelem se nabízel k dispozici komplex bazénů s mořskou vodou a tobogány, a odvážlivci měli o zábavu postaráno. Součástí hotelového komplexu byl i bazének, kde náš „neporazitelný tým SMS“ provozoval nejen vodní hrátky, ale i vodní pólo. V údolí Taurito, v bezprostřední blízkosti hotelu, se nachází pláž s jemným pískem tmavšího zabarvení a koupání v Atlantiku bylo naprosto parádní. Byli jsme taky častými návštěvníky pláže karibského typu Playa Amadores s bílým pískem, která byla vzdálena jen asi 6 km od hotelu.

Atraktivní krásy blízkého okolí

IMG_3489K nejkrásnějším zážitkům patřil například celodenní výlet autem po ostrově s návštěvou úžasných míst, která nešla vynechat. Například nejvyšší hora ostrova Pico de Las Nieves (1949 m n. m.) nebo oblast Maspalomas, kde najdete písečné duny nazývané „Malá Sahara“. Za zmínku rozhodně stojí nejen přístav Puerto de Mogán neboli „Kanárské Benátky“ či místní delfinárium, kde měli svou show i nádherně barevní papoušci. A samozřejmě jsme zkoukli i místní nádherná golfová hřiště.

Každopádně to byla nezapomenutelná dovolená v krásném prostředí s úžasnými lidmi.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.