Jsme jedničkou. Postřehy zemského ředitele Michala Ticháčka

V SMS máme super věci. Máme transparentní kariéru: umožňuje nám stoupat (nikoho nebrzdí) a dosahovat na vysoké mety jak v oblasti seberealizace, tak v oblasti příjmů.

 

IMG_2845_ru

I když se to nezdá, máme u nás v SMS rozsáhlou marketingovou podporu. Analytiky, kteří dnes a denně pracují na vývoji interního softwaru SMS Galaxy a doplňují do něj zajímavé a užitečné funkce. Díky systému Galaxy se náš poradce dokáže odlišit od konkurence, a tím i nabídnout klientovi opravdu kvalitní služby na špičkové úrovni. V době, kdy česká legislativa přichází s výraznými regulacemi a zavádí kvalitativní požadavky na poskytování finančního poradenství, je stoprocentní servis měřítkem dobré a spolehlivé společnosti, která má svou vizi na několik let dopředu jasně vydefinovanou a jde si za ní!

Prostřednictvím našeho Stromu vzdělání nabízíme kvalitní vzdělání VŠEM, a to úplně zadarmo. Společnost SMS stále investuje do našeho profesního růstu, a chce tak vytvořit jedinečný a dlouhodobě funkční model. Myslí to s námi opravdu vážně. Mimochodem na trhu je zcela běžné, že poradci jiných firem si vzdělání musí hradit sami.

Neopomínejme další benefity, jako jsou vysoké a transparentní provize, které – a to mi věřte – nemá nikdo na trhu. Podmínky u naší „konkurence“ znám velmi dobře a svá tvrzení můžu zájemcům klidně dokázat. NTB, tiskárny, SignPady, mobilní tarify, SMS operativní leasing, reBrand nebo podpora kanceláří a celá řada dalších pro nás důležitých věcí, které nám společnost SMS nabízí jako podporu v našem společném byznysu – i to nikdo z našich konkurentů nemá v takové míře jako my!

Každý takový systém se dá vytvořit znovu nebo napodobit, ale může to trvat dva, tři, pět let. Co se ale napodobit nedá, jsou jedineční lidé, s nimiž v SMS spolupracujeme. A taky firemní kultura, naše společná energie, která nás spojuje.

Neznám obor, možná kromě sportu, kde by tak moc záleželo na tom, s kým a jak pracujeme a co nám lidé kolem nás předávají. Řiďme se tím každý den a učme se od úspěšných.

V tomto čísle ESEMESKY najdete povedený double rozhovor s bratry Nesetovci, kteří jsou velmi úspěšní, pracují na sobě a na svých týmech. Já za sebe jim přeji hodně dalších úspěchů a motivace do příštího období, ať se daří ještě víc.

Vám čtenářům přeji příjemné, pohodové a pracovně úspěšné léto. Užijte si ho společně s naší ESEMESKOU.eu a děkuji za povedenou Svatojánskou noc na Kořenci – bylo to jako vždy jedinečné, ale to jen díky vám…

Michal Ticháček

michal_tichacek

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.