Náš Admin je sexy a umí počítat

Jedním z předpokladů úspěchu finančního poradce je mít dobrý přehled o své produkci, provizích, fakturovaných částkách, mít zkrátka pořádek v číslech. Statistika má totiž cenné údaje, jak se ostatně zpívá ve známé písni Svěráka a Uhlíře, ale nuda to – s Adminem – určitě není. Doby, kdy poradci museli s tužkou v ruce či na kalkulačce pracně a zdlouhavě počítat svou prodejní úspěšnost, jsou dávno pryč. V intranetu společnosti SMS jsou k dispozici veškerá potřebná čísla a během chvilky tak získáte bezvadný přehled o své vlastní produkci i produkci celého týmu stejně jako o osobních či týmových provizích. Stačí jen zadat data a Admin to spočítá za vás.

Admin_ru
Hravé počítání v Adminu

3_obr_adminSekce Produkce patří bezesporu k nejvyužívanějším funkcím Adminu. V grafickém přehledu zaznamenává informace o dosaženém výkonu daného poradce i celého týmu v přepočtu na body. Je rozdělena do dvou částí: První z nich je spojnicový graf, kde modrá barva značí již uzavřenou produkci a červeně je označena produkce dosud neuzavřená. Pokud myší najedete na jednotlivé spojnicové body, zobrazí se vám přesný počet získaných bodů.

Koláčový graf je funkce určená pouze manažerům. Výkon jednotlivých poradců a manažerů zobrazuje v procentech podle barevné legendy. Pro zobrazení konkrétní bodové produkce kohokoliv z nich stačí opět jen najet myší na některý z dílků koláče.

Data se aktualizují každý pracovní den a výsledky tak odpovídají skutečnosti. Můžete je využít například k tomu, abyste získali přehled o svém výkonu v určitém období, můžete sledovat, jak se vaše produkce během roku vyvíjí, nebo si třeba spočítat svůj roční průměr.

Další hojně využívanou funkcí extranetu je Fakturace. Nalezneme zde grafické přehledy o osobních i týmových provizích. Modrá barva ve spojnicovém grafu označuje celkovou provizi, červená znamená storno a zelená položku k výplatě. I zde můžete své provize sledovat v rámci konkrétního měsíce nebo za celý rok.

TIP: Zjistit produkci za určité období je možné po jednotlivých měsících nebo lze zvolit průměr za určitý rok. Perfektním doplňkem je pak takzvaný Inception Mode, který dokáže rozluštit, komu náleží každý přidělený bod.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.