Náš Admin je sexy aneb Jak mít kancelář téměř zdarma

Od nástupu do školy se postupně učíme využívat k výpočtům různé pomůcky, ať už pro vlastní jistotu správného výpočtu, či k jeho urychlení. Naším pomocníkem v SMS se stal Admin, kde na úvodní obrazovce je záložka, nazvěme ji „štědré ucho“, jež našim manažerům dává okamžitý přehled o výši nájmu za kanceláře, které využívají pro profesionální práci svých poradců a pro pohodlí svých klientů. O výši nájmu, dosažené produkci potřebné pro dotaci a celkové částce k úhradě informuje štědré ucho příslušného manažera dennodenně s přesností jemu vlastní.

admin-02
Nájem kanceláře

Posuďte sami, jak štědré je naše ucho v Adminu. V první řadě se zde zobrazuje celkový nájem pro danou kancelář za aktuální čtvrtletí. Až 80 % z této částky může pokrýt dotace SMS na základě produkce z dané kanceláře. Tato dotace činí 80 Kč za každých 1 000 bodů pro „značkovou kancelář SMS“, pro ostatní pak 70 Kč za každých 1 000 bodů. Měsíční dotace SMS je až 20 000 Kč s tím, že se vy, manažer SMS, podílíte pouze 20 % na nájmu a službách spojených s pronájmem. Dalším údajem je pak aktuální doplatek, který se odvíjí od výše bodové produkce. V případě, že není dosaženo maximální produkce, je číslo červené barvy, v opačném případě, kdy manažerova obchodní skupina dosáhla kýženého výsledku, je číslo v barvě zelené.

Tip: Najedete-li myší na otazník, zobrazí se vám nápověda, například kolik bodů chybí k pokrytí doplatku.

Kanceláře – historie plateb

admin-04

Po kliknutí na řádek s aktuálním kvartálem jste přesměrováni na stránku s detailním přehledem plateb za jednotlivá čtvrtletí. Z tabulky získáte informace o výši vaší spoluúčasti, příspěvku SMS, kolik činil případný doplatek, nemáte-li potřebnou produkci, a výsledek celkové platby. Informace o tom, zda byl splněn limit pro maximální příspěvek, se vám dostává v posledním sloupci.

Další statistika

Kliknete-li na odkaz Můj aktuální doplatek, dostanete se na stránku s podrobnými informacemi o produkci v dané kanceláři. U poradců, kteří využívají kancelář, se zobrazuje produkce v bodech, produkce po odečtení storen a podíl záporných odměn v posledních 12 provizních sestavách. Zvolením konkrétního kvartálu můžete získat informace o produkci kanceláře za požadované období.

admin-01

Moje náklady na kancelář

admin-06

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.