Kancelář SMS Frýdek-Místek

Zrekonstruované kanceláře ve sjednoceném elegantním designu jsme otevřeli i na ulici 8. pěšího pluku ve Frýdku-Místku. V prostorách s kancelářemi, relax zónou a zasedací místností se denně pohybuje na patnáct poradců. V novém moderním zázemí jsme pro ně vytvořili speciální co-workingovou místnost, kde může spolupracovat až 6 z nich, a speciální prostor je vyhrazen i pro jednání s klienty.

Kancelář Frýdek-Místek
SMS finance - kancelář FM

Rekonstrukce nám trvala nečekaně dlouho. Za třičtvrtě roku jsme objekt třikrát předělávali, během té doby totiž přišlo pár nových poradců a my jsme se tomu museli přizpůsobit – navýšit kapacitu a rozšířit ho. Nakonec jsme společně s firmou a dalšími manažery zaplatili 850 000 korun.

Na rekonstrukci nám přispěl i majitel budovy, ve které sídlíme, zároveň nám ale stihl i zvýšit nájemné. Jsme rádi, že jsme teď „kompletně v novém“, teď čeká modernizaci SMS zázemí v Havířově a Hodoníně. Dodává Petr Bílek, nedávnem jmenovaný Zemský ředitel SMS finance.

SMS finance - Petr Bílek
SMS finance - ze života firmy

Rozšiřujeme tým. Přijďte za námi některou z našich poboček, kterou máte nejblíž. Rádi vám odpovíme na otázky, které na webu v sekci KARIÉRA nenajdete.

SMS finance zivot firmy_  05

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.