Když pracovní den začíná ve fitku…

zlin 02

Na začátku roku 2015 mě oslovil kolega Leoš Ptáček s Honzou Grygou, zda nespojíme síly a nevytvoříme jednu velkou kancelář ve Zlíně, něco ve stylu regionálního centra (jako backoffice ve Frýdku-Místku, AZ Tower v Brně nebo centrála v Praze). V tu chvíli ve Zlíně již fungovala kancelář na třídě Tomáše Bati, nicméně nám nevyhovovala jak velikostí, tak svým vnitřním uspořádáním.

Úkol zněl jasně. Najít prostory. Kancelář musí být na prestižním místě a musí mít vhodné dispozice. Komerčních prostor se ve Zlíně nabízela spousta, ale u každého bylo nějaké to „ale“. Buď nevyhovující nájem, nedostatečná rozloha, nebo špatné parkování. V polovině roku 2015 jsme dostali nabídku od společnosti Ptáček – pozemní stavby, s. r. o., která právě realizovala projekt rekonstrukce starého kulturního domu v centru Malenovic a přebudovávala jej na moderní sportovní centrum.

zlin 04

Pro nás byla velmi zajímavá možnost prostory si sami navrhnout. Přišli jsme do prázdné haly a firma nám byla schopna postavit kanceláře přesně podle našich představ. Díky tomu se nám podařilo vytvořit nádherné prostředí: máme pět manažerských kanceláří, samostatnou kuchyňku, zasedací místnost s kapacitou 12 osob a společnou vstupní halu s relax zónou. Všechny místnosti s francouzskými okny, klimatizací a v budově, která všem našim kolegům nabízí naprostý komfort v parkování, s poštou a bankou hned po ruce.

zlin 03

Navíc mnohé členy týmu může motivovat, že mají kancelář ve sportovním centru. Pracovní den se dá nastartovat zdravěji a aktivněji. Ráno fitcentrum, na oběd zdravá strava (restaurace se vyznačuje tím, že vaří metodou sous-vide, jedná se o ojedinělou techniku přípravy jídel při nízkých teplotách ve vodní lázni, nejčastěji při teplotě v rozmezí 55 až 65 °C), po schůzkách a těžké práci u klientů je pro naše poradce připraven wellness nebo masáže:-) Na všechny služby Sportcentra jsme pro naše poradce vyjednali slevu ve výši 20 % z cen jako takový malý benefit… Co víc si přát – aktivní život spojený s naplňující prací a dobrým kolektivem úspěšných kolegů.

zlin 05

Nájem kanceláří nás stojí 40 000 Kč včetně všech nákladů. V současné době jsme v kanceláři čtyři manažeři, kteří si tuto částku dělíme, tj. 10 000 Kč měsíčně na manažera. Potřebná produkce na hlavu je tedy okolo 100 000 bodů + 20% spoluúčast, kterou ovšem platíme vždy.

Celkové dovybavení kanceláří v brandu SMS nás stálo okolo 200 000 Kč, ladili jsme nábytek, tapety a celkovou dekoraci. O zbytek se postaral investor Sportcentra.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.