Míříme vysoko – opět jsme v nejvyšší budově ČR

Nedlouho po svém dokončení se brněnský AZ Tower, současná nejvyšší budova v ČR, dostala také do hledáčku SMS, aby poskytla ve svém 15. podlaží prostory pro novou reprezentativní kancelář. Slavnostní přestřižení pásky se uskutečnilo 3. března od 11 hodin za účasti managementu SMS – Zbyška Kawuloka, Mirka Molina a Lumíra Woltera.

Po kanceláři pražské, která se nachází v dnes již druhé nejvyšší budově v ČR, tak můžeme hrdě prohlásit, že už jsme na špici i v Brně. Oficiálního otevření se zúčastnili také vybraní manažeři, poradci a všichni odborní garanti SMS. Po prohlídce si u výborného rautu a kávy pochvalovali originální design kanceláře, který nese opět rukopis tvůrčího týmu designerského studia NABITO, tradičního navrhovatele interiérů kanceláří SMS.

Nové originální prostory využívá obchodní skupina Lukáše Ticháčka, Radima Pěluchy, Roberta Gižy, Tomáše Ryšánka, Karla Hodise, Evy Dvořákové a Petra Sabola.

Slavnostní přestřižení pásky se uskutečnilo 3. března od 11 hodin za účasti managementu SMS – Zbyška Kawuloka, Mirka Molina a Lumíra Woltera.

Zájemci si mohli 23. kvìtna prohlédnout nìkteré interiéry mrakodrapu AZ Tower v Brnì, který je nejvyšší budovou v zemi.

AZ Tower je výšková budova v Brně, postavená v letech 2011–2013. Nachází se v ulici Pražákova, v katastrálním území Štýřice, v městské části Brno-střed, poblíž již dříve postaveného M-Paláce a současně budovaného objektu Spielberk Tower. Wikipedie

vyskove-budovy-aztower

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.