Nové kanceláře v Olomouci

„Můžete partnerovi při jednání nabízet sebelepší a sebevýhodnější podmínky, ale pokud při tom sedíte v nepřívětivém, postaru zařízeném a lehce ošuntělém prostředí, druhá strana vám nevěří. Hlavou se mu hodí pochyby: je pravda, co mi to tady říká? Slova, která vám plynou z úst, prostě nekorespondují s jeho vizuálním dojmem. Myslíte si možná, že jsme naivní a povrchní národ, ale takhle to funguje,“ říká Ondřej Neset a vyhlíží při tom z francouzského okna v nově vybudované a moderním nábytkem vybavené kanceláři v Olomouci, kterou sdílí s Ladislavem Bradnou a Karlem Hodisem.

olomouc_kancelar_ru2

Zmínění manažeři využili jako jedni z prvních nabídky společnosti SMS na rebrand kanceláří, jehož účelem je zvýšit prestiž značky, motivovat poradce díky profesionálnímu pracovnímu prostředí a navýšit tak produkci. „Z původních prostor v centru Olomouce, které svými dispozicemi i vybavením už nevyhovovaly potřebám našich poradců, a kde bylo navíc téměř nemožné zaparkovat, jsme se přestěhovali na Ladovu ulici, což je místo s vynikající dopravní dostupností v blízkosti stadionu a Hotelu NH. Na hotel si někteří z esemesáků možná vzpomenou jako na místo konání jednoho ze společných vánočních večírků. Bylo nutno provést nějaké stavební úpravy a poté už probíhaly práce na zařízení kanceláří v jednotném stylu podle návrhu firmy Nabito,“ popisuje Ondřej Neset. Rekonstrukce trvala o něco déle, než se předpokládalo, celkem 9 měsíců, i během jejího průběhu museli totiž manažeři zajistit bezproblémový chod svých týmů a zachovat produkci. Celkové náklady na vybudování nového zázemí činily odhadem asi 450 tisíc korun.

Vynaložených peněz ani energie ovšem nikdo nelituje. Moderní, funkčním, pohodlným, ale i variabilním nábytkem vybavené prostory působí dobře na poradce i klienty. „Velmi oceňuji, že nám společnost SMS umožňuje využít dotace na projekt rebrandu. Z dob působení v konkurenční společnosti velmi dobře vím, jaký vliv má na poradce prostředí, ve kterém pracuje, a jsem rád za to, že naše snažení vytvořit moderní reprezentativní prostory je konečně u konce,“ říká k rekonstrukci manažer Karel Hodis. „Vládne tu zkrátka jiný duch. Zdá se mi, že při pohovorech či jednáních někdy nemusím ani tolik mluvit, prostor a atmosféra prostě mluví za mě,“ dodává s úsměvem Ondřej Neset.

jak_na_to

REBRAND STÁVAJÍCÍCH KANCELÁŘÍ

Jde o dobrovolné rozhodnutí manažera či uživatele kanceláře. Kanceláře, které projdou rekonstrukcí a budou zařízeny v jednotném stylu, získají dotaci 0,08 Kč á bod bez omezení doby a budou uvedeny na oficiálním webu SMS.

Podpora SMS při financování rebrandu

  • Přímá dotace SMS: trojnásobek měsíčního nájmu, max. 50 tis. a zároveň ne víc než vlastní příspěvek manažera/ů
  • Půjčka manažerovi na vlastní příspěvek: bezúročná, splatnost do 1 roku, min. splátka 5 tis./měs.
  • Celkové předpokládané náklady: cca 1,5 mil. Kč plus prostředky určené na bezúročnou půjčku

olomouc_tri_fota

Realizace

  • Provedení rekonstrukce: volba dodavatele dle vlastního výběru manažera
  • Dohled: studio NABITO – schvaluje náklady, kolauduje hotovou kancelář (bude posuzováno rovněž okolí kanceláře, tj. její umístění)

BRAND NOVÝCH KANCELÁŘÍ

Pro nové kanceláře platí beze změny zvýhodněný nájem (ochranná lhůta – viz Podpora vzniku kanceláře v Adminu). Zřizovatel nové kanceláře obdrží dvacetitisícovou dotaci určenou pouze na nákup předepsaného nábytku. Zpravidla se jedná o schválený vzor stolů a židlí, viz katalog. Po jednom roce od otevření může manažer dočerpat podporu, která v součtu s už obdrženou částkou může činit: 3x měsíční nájem, max. 50 tis. a zároveň ne víc než vlastní příspěvek manažera/ů.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.