Vítejte v nových kancelářích Dana Kleina v Šumperku

Prostřednictvím našeho webu můžete nyní navštívit další zrekonstruované prostory zařízené v jednotném stylu SMS. Do svého nového království nás pozval Regionální ředitel Daniel Klein působící v Šumperku.

dan_klein_sumperk1

Do nových prostor se na jaře 2015 přestěhovala také kancelář Daniela Kleina. Původní místo nevyhovovalo ani svou lokací, ani dispozičně. „Do rebrandu se mi ze začátku moc nechtělo, důvodem byla tak trochu má vlastní pohodlnost. Dnes jsem ale nesmírně rád, že jsem se do rekonstrukce pustil. Mám rád, když to kolem mě dobře vypadá, cítím se pak mnohem lépe a dobře se mi pracuje. Teď se opravdu těším do práce a myslím, že pracovní prostředí má na to mimořádný vliv,“ popisuje svou zkušenost Daniel Klein.

kancelar_Dana_sumperk1

Celkový rozpočet na vybavení prostor v centru Šumperku činil 150 tisíc. „Sídlíme nyní v místě, kde se říká Na Točáku, v blízkosti hlavního náměstí, v bývalém hotelovém domě Praha. Každému Šumperákovi se místo hned vybaví,“ dodává manažer. Zakázku realizoval dodavatel ze Šumperka, jehož cenová nabídka byla znatelně výhodnější, a společnost NABITO pak schvalovala finální podobu rekonstrukce. „Oceňuji především propojení funkčnosti a čistého designu u veškerého vybavení. Tedy že kancelář nejen dobře vypadá, ale veškerý nábytek je opravdu praktický a především kvalitní,“ dodává Daniel Klein.

Pokud vás oslovení manažeři inspirovali k činům a chtěli byste se do rekonstrukce své kanceláře také pustit, konkrétní podmínky rebrandu naleznete na webu www.esemeska.eu.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.