Frýdecké stěhování Andrey Odehnalové

Prostřednictvím našeho webu můžete nyní navštívit další zrekonstruované prostory zařízené v jednotném stylu SMS. Do svého nového království nás pozvala Regionální ředitelka Andrea Odehnalová z Frýdku-Místku.

andrea_odehnalova_rebrand1_ru

Stěhování týmu Andrey Odehnalové do nových kanceláří probíhalo ve skutečnosti jen z patra do patra v domě na Antonínově náměstí ve Frýdku-Místku, a to už v roce 2014. Zbyšek Kawulok jí tenkrát navrhl, aby Esemeska obsadila celé jedno patro a oni se stali jeho součástí. Nejdříve bylo třeba prostory zrekonstruovat a změnit dispozice. Malířské práce, montáž dveří a zárubní a další hrubší práce si platila Andrea Odehnalová sama, nabídka dotací Esemesky na rebrand kanceláří totiž tehdy ještě neexistovala. Když pak ale přišla možnost vybavit prostory v jednotném stylu s finanční podporou SMS, neváhala skvělé příležitosti využít.

andrea_odehnalova_kancelar

MPW7812-1-681x1024„Díky rebrandu jsem mohla naše kanceláře zařídit krásným a kvalitním nábytkem. Náklady ve výši 140 tisíc jsme s mými manažery hradili jen z půlky, druhou část doplatila SMS,“ říká Andrea Odehnalová. Zakázku realizovala přímo firma NABITO a spolupráce podle Andrey Odehnalové fungovala naprosto perfektně: „Řešili s plným nasazením každý detail, veškerý nábytek přizpůsobili přesně na míru našim prostorám, všechny práce byly odvedeny naprosto precizně.“

A jak se lidem v nových kancelářích pracuje? „Lidé se v čistém, pěkném a upraveném prostředí vnitřně cítí líp a to se významně odráží v jejich pracovních výsledcích. Představte si sami sebe, že řešíte pracovní hovor s klientem z domu, neučesaní, neupravení, nebo ten samý hovor vedete pěkně oblečení z moderně a vkusně zařízené kanceláře. Ten rozdíl je prostě slyšet. Investice do vkusného zázemí patří k těm nejjednodušším způsobům, jak zvyšovat zisk. A samozřejmě i klienti dobře vnímají, když je uvítáte v reprezentativních prostorách, a ne v garáži,“ říká Andrea Odehnalová. „Nenásilnou formou jsem k rekonstrukci inspirovala i poslední ze svých čtyř manažerek. Právě v těchto dnech už i ona jedná s NABITO. Pro obchodníka i manažera jsou podmínky rebrandu opravdu velmi zajímavé: dotace na 100 000 bodů se po úpravách prostor podle firemní značky zvýší o 1 000 korun, a to je víc než logický důvod, proč do toho jít,“ dodává manažerka z Frýdku-Místku.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.

2 komentářů

Napiš komentář
  1. Andrea Paličková
    Andrea Paličková 14 května, 2016, 06:58

    Krásná kancelář, ve které se mi dobře pracuje a také se v ní skvěle cítím :-)

  2. František Saidl
    František Saidl 17 března, 2016, 21:49

    Podařilo se Ti vytvořit opravdu atraktivní prostředí. Když tam vejdu, jde to skutečně poznat, že se tam Tvůj tým dobře cítí.