SMS operativní leasing

Poradci i manažeři SMS finanční poradenství mají při své práci k dispozici celou řadu výhod a benefitů. Kromě jiného k nim patří i možnost využít operativního leasingu. Jako všechno i „operák“ má dvě strany. To, že si při operativním leasingu auto pouze pronajímáte a nejste tedy jeho vlastníkem, může být pro někoho výhodou, pro někoho naopak nevýhodou. Pojďme se ale nyní podívat, jak přesně operativní leasing SMS funguje.

Nove vozy OL_sms_F

V současné době mohou pracovníci SMS finanční poradenství vybírat z nabídky vozů značky Audi (konkrétně Audi A7, A6, Q3 nebo Q7) a značky  Volkswagen (Golf, Tiguan a Passat). Podmínkou je, aby měli smlouvu o obchodním zastoupení starší alespoň půl roku, jejich průměrná měsíční fakturace za posledních 6 měsíců činila minimálně 30 000 Kč a je také nutno uhradit jednorázovou „nultou splátku“ za objednání vozu ve výši 14 520 Kč. Dobu nájmu je možno nastavit na 24 nebo 36 měsíců.

Měsíční splátky operativního leasingu pro vozy Volkswagen začínají na částce 5 997 Kč (VW Golf), u vozů značky Audi pak na částce 8 665 Kč (Audi Q3). Dotace na operativní leasing mohou v součtu dosáhnout až 7 000 Kč, což je opravdu velmi příznivá podpora.

Součástí operativního leasingu je havarijní pojištění a povinné ručení, pojištění skla, poplatek za silniční daň a za rádio a poplatek za registraci (přihlášení a odhlášení vozu).

Tak co? Počítáte a zvažujete, zda se vám vyplatí auto přímo vlastnit, nebo zda je pro vás výhodnější pronajmout si je formou SMS operativního leasingu? Rozhodnutí je jen na vás…

oper_leasing_na_admin_2017_II

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.