Esemeskou vše začíná

Některé výzkumy uvádějí, že mínění o navštívených webových stránkách si lidský mozek vytvoří za pouhých 20 milisekund po jejich zhlédnutí, což je téměř neuvěřitelné. Ale je to vlastně velmi podobné jako při osobním kontaktu, říkáme tomu první dojem. Naše okamžité pocity, které máme při setkání s určitým člověkem, ovlivňují náš postoj k němu na delší dobu a šance vyvolat první dojem znovu se už nikdy nezopakuje. Každý detail hraje svou roli. Proto jsme si na novém elektronickém kabátě našeho časopisu dávali opravdu záležet. 

esemeskou-vse-zacina-02
Čtěte si Esemesku ve svém mobilu

Web našeho časopisu prošel zcela zásadními konstrukčními a grafickými změnami. Stránky jsou nyní uživatelsky velmi komfortní a jsou upraveny i pro pohodlné čtení na vašem telefonu či tabletu. Články jsou přehledně řazeny do tematických rubrik a veškerá orientace na stránkách je jednoduchá a logická. Jakýkoli článek je rychle dohledatelný (pro zájemce i v pdf formátu), a pokud vás téma zaujme, můžete článek lehce sdílet na několika sociálních sítích a doporučit jej tak svým známým či klientům k přečtení. U některých textů, týkajících se třeba investic nebo obchodních dovedností, určitě uvítáte připravenou verzi k tisku. Jednotlivá čísla Esemesky naleznete v přehledné „knihovničce“ nazvané Tištěná Esemeska, kde se můžete vracet ke starším číslům časopisu, pohodlně prohlížet stránku po stránce a kdykoli kliknout pro čtení celého textu.

esemeskou-vse-zacina-01
Více článků i nová rubrika

Webová podoba časopisu je o něco rozsáhlejší ve srovnání s tou tištěnou. Znamená to, že zde budou publikovány články nad rámec tištěné verze, a čtenáři tak budou konstantě zásobováni zajímavým čtením. Web bude obsahovat i kolekce fotografií z akcí SMS, na jejichž kompletní zveřejnění v tištěné podobě samozřejmě nezbývá místo. K jednotlivým článkům budou připojeny veškeré důležité odkazy. Na nově publikované články vás budou upozorňovat chytré e-maily obsahující přímý odkaz na náš web. Takže budete stále informováni o tom, jaké zajímavé čtení na stránkách našeho časopisu přibylo.

Zrodila se i nová rubrika nazvaná Esemesky z týmů, kde mohou pobočky informovat o svých aktivitách a projektech. A všechny články samozřejmě můžete komentovat a zaníceně pod nimi diskutovat:-).

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.