Letní fotosoutěž o 3 iPhony

Zbývá už jen pár prázdninových dnů a mnozí už máte dovolenou za sebou, někteří se na ni možná právě teď chystáte. Každopádně vám chceme poslední letní dny ještě co nejvíc zpříjemnit a připravili jsme pro vás další velkou soutěž: tentokrát to bude FOTOSOUTĚŽ:-).

Jak víte, slavíme v tomto roce 15 let od vzniku naší společnosti, proto i letošní fotosoutěž bude speciální – autory nejlepších fotek v každé kategorii odměníme iPhonem. Možná právě váš snímek z  dovolené či z prázdnin posbírá na Facebooku nejvíce lajků a další z iPhonů bude váš:-). Takže proberte snímky z dovolené, případně nažhavte foťáky, startujeme!

E_fotosoutez copy

Pravidla letní fotosoutěže o 3 iPhony jsou následující:

Zúčastnit se může kdokoli, kdo od 23. 8. 2016 do ukončení soutěže 6. 9. 2016 zašle na níže uvedenou e‑mailovou adresu fotografii do jedné z vyhlášených soutěžních kategorií. Fotky budou zveřejňovány na facebookových stránkách SMS finanční poradenství a vítězem dané kategorie se stane snímek, který získá v době od svého zveřejnění do 6. 9. 2016 nejvíce „lajků“ – označení „To se mi líbí“. (Samozřejmě platí, že čím dříve Váš snímek do soutěže pošlete, tím dříve bude zveřejněn, a bude tak mít o něco více času na sbírání lajků.)

Vyhlášeny jsou následující kategorie:

  1. kategorie: letní selfie
  2. kategorie: humor a zábava
  3. kategorie: letní romantika

Vítězové jednotlivých kategorií, tj. autoři fotek s největším počtem lajků, dostanou jako dárek iPhone SE. Každý soutěžící může zaslat do jedné kategorie pouze jednu fotografii (jeden soutěžící může zaslat fotky do více kategorií). Soutěžní fotografie nesmí být vulgární či urážlivé a jejich obsah nesmí být v rozporu s právním řádem České republiky.

Své fotografie zasílejte na e-mailovou adresu: fotosoutez@sms-as.eu a uveďte název fotografie a své jméno či přezdívku, nezapomeňte uvést také kategorii, do níž máme zaslanou fotku zařadit.

Pokud se v jednotlivých kategoriích sejde méně než 30 příspěvků, vyhrazujeme si právo dvě nebo všechny tři kategorie sloučit do jedné s jedním vítězem.

Hlasování v soutěži

Hlasovat v soutěži mohou návštěvníci facebookových stránek SMS finanční poradenství, a to tak, že označí jednu či více fotek jako „To se mi líbí“. Pozor: započítány budou pouze lajky z českých a slovenských facebookových profilů, které nebyly vytvořeny pouze pro účely této soutěže. Mobilizujte tedy všechny své facebookové přátele a pojďte si pro iPhone!:-)

Rovnost hlasů

V případě rovnosti hlasů („lajků“) u dvou či více obrázků rozhodne o konečném pořadí rozstřel mezi těmito obrázky, tedy nové hlasování pouze mezi danými kandidáty na vítěze.

Kontaktování výherců

Výherci budou kontaktováni na e-mailové adrese, z níž byla odeslána soutěžní fotografie. Pokud nebude možné výherce na jím uvedených údajích kontaktovat, propadá výhra pořadateli. Výhra není vymahatelná soudní cestou, nelze ji směnit za hotovost.

Souhlas s pravidly a zveřejněním jména a příjmení či přezdívky

Zasláním fotografie souhlasí soutěžící s pravidly soutěže a také se zveřejněním osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení nebo přezdívky na Facebooku SMS finanční poradenství, na webových stránkách www.esemeska.eu a v tištěném časopise Esemeska.eu pouze pro účely soutěže.

Další ustanovení

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na www.esemeska.eu a na facebookových stránkách SMS finanční poradenství. Výhra není vymahatelná soudní cestou, nelze ji směnit za hotovost. Pořadatel nepodporuje nekalou soutěž (např. podvodné lajkování, úmyslné poškozování účastníků apod.).

Facebook není pořadatelem, spolupořadatelem ani sponzorem této akce. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí, Facebook je také kompletně osvobozen od závazků každým účastníkem.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.