Vyfoť, co čte Tvoje rodina!

Od 1. do 7. června 2017 probíhá už 7. ročník celorepublikové akce Týden čtení dětem. Akci, jejímž cílem je motivovat děti, mladé lidi i dospělé k soustavnému čtení a rozvíjet jejich lásku k literatuře a ke knihám, pořádá organizace Celé Česko čte dětem a připojujeme se i my! V rámci Týdne čtení dětem proto vyhlašujeme fotosoutěž  nazvanou CO ČTE TVOJE RODINA. Odměnou pro prvních 300 soutěžících bude audioknížka zdarma – v naší soutěži tak vlastně ani nejde prohrát, audioknihu získají všichni z první třístovky:-)!!!

co čte tvoje rodina

A jaká jsou pravidla?

Během Týdne čtení dětem, tedy od 1. do 7. června 2017, pošli fotografii knížek, které právě čtou členové Vaší rodiny (máma, táta, brácha, ségra, klidně i babička a dědeček, a samozřejmě Ty sám/sama). Knížky vyfoť nějak nápaditě – fantazii se meze nekladou, nebo klidně jen obyčejně, to záleží na Tobě.

Fotku knížek pošli na e-mailovou adresu fotosoutez@sms-as.eu, nezapomeň uvést své jméno, adresu a věk.

Všechny fotografie budeme zveřejňovat v albu na facebookových stránkách SMS finanční poradenství.

A odměna? Prvních 300 autorů došlých fotografií odměníme poukazem na audioknihu, kterou bude možno stáhnout do mobilu, notebooku či počítače na stránkách audioteka.com/cz/sms.

Už se těšíme na fotky knížek, které se u Vás doma čtou – jsme zvědaví, co u Vás doma právě letí:-)!!!

 

 

Další ustanovení:

Kontaktování výherců

Výhra bude výhercům zasílána poštou na adresu uvedenou v e-mailu se soutěžní fotografií, a to po ukončení soutěže – tedy od 7. 6. 2017.

Souhlas s pravidly a zveřejněním jména a příjmení či přezdívky

Zasláním fotografie souhlasí soutěžící s pravidly soutěže a také se zveřejněním osobních údajů (v rozsahu jméno nebo přezdívka a věk) na Facebooku SMS finanční poradenství, na webových stránkách www.esemeska.eu, www.sms-as.eu a v tištěném časopise Esemeska.eu pouze pro účely soutěže.

Právo změny

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na www.esemeska.eu a na facebookových stránkách SMS finanční poradenství. Výhra není vymahatelná soudní cestou, nelze ji směnit za hotovost. Pořadatel nepodporuje nekalou soutěž.

Do soutěže nebudou zařazeny fotografie urážlivé, vulgární nebo s jinak nevhodným obsahem.

Facebook není pořadatelem, spolupořadatelem ani sponzorem této akce. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí, Facebook je také kompletně osvobozen od závazků každým účastníkem.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.