Výtvarná soutěž pro děti – jak to dopadlo a pozor: pokračujeme na Facebooku:-)

Jedna ze soutěží vyhlášených u příležitosti patnáctých narozenin Esemesky byla věnována speciálně dětem. Během celého června mohli malí výtvarníci ve věku 8–12 let posílat své obrázky na téma „Postava z mé oblíbené knížky“. Celkem se sešlo 223 obrázků a vybrat z nich několik vítězných nebylo vůbec jednoduché. Nesnadného úkolu – tedy určit, komu připadne hlavní cena čtenářský iPhone a dalších deset cen v podobě knížky opatřené podpisem autora – se ujali zástupci projektu Celé Česko čte dětem, jehož je společnost SMS finanční poradenství generálním partnerem.

A vítěze tedy už známe:

1. cenu, čtenářský iPhone vybavený elektronickými knihami a audiobooky, získává:

Lenka Kubová, 8 let

vítěz I-PHONE - Kubová Lenka, 8 let


 

Knižní ceny pak získávají autoři těchto obrázků:

Angelina Šturzová, 9 let  

vítěz - Šturzová Angelina, 9 let 


Alžběta Štiťáková, 12 let

vítěz - Štiťáková Alžběta, 12 let


Oliver Svetlík, 10 let

vítěz - Svetlík Oliver, 10 let


Ludmila Mezníková, 9 let

vítěz - Mezníková Ludmila, 9 let


 Anastasious Engonidis, 9 let

vítěz - Engonidis Anastasious, 9 let

Anna Štiťáková, 9 let

vítěz - Štiťáková Anna, 9 let


Anna Škorpíková, 12 let

vítěz - Škorpíková Anna, 12 let


Štěpánka Míšková, 11 let

vítěz - Míšková Štěpánka, 11 let


Kateřina Jůzová, 8 let

vítěz - Jůzová Kateřina, 8 let


Anna Dokoupilová, 9 let

vítěz-Dokoupilová-Anna-9-let

.

baner soutez pokracuje

A SOUTĚŽÍME DÁL:-)!!!

Za vidění však určitě stojí všechny zaslané obrázky. Rozhodli jsme se proto, že vám je představíme na našich facebookových stránkách, abyste se mohli i vy podívat, jaké oblíbené postavy z knížek děti malují. A zároveň budete moci prostřednictvím facebookových lajků (označení „To se mi líbí“) hlasovat, který obrázek se nejvíce líbí právě vám. Soutěžíme tedy dál a ještě jednoho malého výtvarníka odměníme iPhonem: tentokrát iPhone získá autor toho obrázku, který od zveřejnění (29. července 2016) do 7. srpna 2016 získá nejvíce lajků!!!

Hlasování v soutěži

Hlasovat v soutěži mohou návštěvníci facebookových stránek SMS finanční poradenství, a to tak, že označí jednu či více fotek jako „To se mi líbí“. Pozor: započítány budou pouze lajky z českých a slovenských facebookových profilů, které nebyly vytvořeny pouze pro účely této soutěže.

Rovnost hlasů

V případě rovnosti hlasů („lajků“) u dvou či více obrázků rozhodne o konečném pořadí rozstřel mezi těmito obrázky, tedy nové hlasování pouze mezi danými kandidáty na vítěze.

Další ustanovení

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na facebookových stránkách SMS finanční poradenství. Výhra není vymahatelná soudní cestou, nelze ji směnit za hotovost. Pořadatel nepodporuje nekalou soutěž (např. podvodné lajkování, úmyslné poškozování účastníků apod.).

O pokračování výtvarné soutěže na Facebooku jsme děti, které nám zaslaly svůj obrázek, a jejich rodiče informovali dopisem. 58 účastníků mělo na svém obrázku uvedenu adresu školy, proto se nám je během prázdnin nepodařilo kontaktovat. Mohou se takto cítit znevýhodněni, proto prosíme všechny návštěvníky našich facebookových stránek – pokud víte, že některé dítko z okruhu vašich známých obrázek do naší soutěže posílalo, můžete mu (a jeho rodičům) předat informaci, že na facebookových stránkách nyní probíhá lajkovací soutěž o další iPhone:-).

A poslední informace: vítězný obrázek Lenky Kubové, který vybrali zástupci projektu Celé Česko čte dětem a který byl oceněn iPhonem, jsme již do této soutěže znovu nezařadili.

skolicka_banner

Všem vítězům gratulujeme!!!

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.