Přechodné období: Jak na zkoušky pod taktovkou zákona o distribuci pojištění a zajištění

Pro všechny poradce-nováčky, kteří chtějí zprostředkovávat pojištění a k této činnosti se registrovali po 1. prosinci 2018 podle nového zákona, jsme zajistili speciální kurz. Protentokrát vás nečeká žádná zkušební komise. A žádné pevné termíny. Ani se nemusíte nikam trmácet, vše proběhne online. Získané osvědčení bude garantovat vaši odbornou způsobilost vykonávat poradenskou činnost v oblasti zprostředkování pojištění minimálně do doby, než budou připraveny zkoušky u akreditované osoby.

IMG - Přechodné období

Přihlášení ke zkoušce

Ke zkoušce se přihlaste prostřednictvím svého manažera, ten za vás uhradí i vstupní tisícikorunový poplatek. Vstup do zkušebního prostředí na www.vectorcertifikace.cz vám pak po schválení poskytne personalistka SMS.

Podmínky absolvování zkoušky

Na zkušebním portále najdete studijní materiály, které rekapitulují všechny podstatné novinky, které Zákon o distribuci pojištění a zajištění do našeho oboru přinesl. Pak už na to budete sami, software z předpřipravených 50 otázek pro vás 30 vybere. K úspěšnému absolvování je třeba správně vyplnit alespoň 23 z nich. Potvrzení o úspěšném absolvování poté obdržíte e-mailem.

Opakování zkoušky

V případě neúspěchu můžete vyzkoušet své štěstí až další den. Test lze opakovat pouze jedenkrát denně, počet opravných pokusů přitom není omezen. S opakováním nejsou spojeny ani žádné další poplatky. Do neúspěšných testů můžete zpětně nahlédnout a zjistit, kde jste chybovali.

Absolvování testu je jednou z nutných podmínek k tomu, aby vás společnost SMS finance a.s. mohla registrovat jako svého vázaného zástupce pro zprostředkování pojištění.

Všechny další podrobnosti najdete v admInu v sekci Zprávy SMS.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.