Sportovní porada

V alpském městečku Ortisei v malebném údolí Val Gardena uspořádali Zbyšek Kawulok s Lumírem Wolterem netradiční poradu. Pozvali dvacet SMS ředitelů a manažerů do Itálie na pořádnou lyžovačku a připravili jim pětidenní sportovní nálož.

SMS Sportovní porada

Program byl jasný: přes den slunce a prašan, večer pracovní diskuze a plánování. Tak se lyžaři rozdělili do tří skupinek a začali brázdit téměř dvě stě kilometrů sjezdovek. „Ten, kdo se držel Zbyškovy a Lumírovy skupiny, měl trasu vždy jednodušší. Jen se vezl a kochal okolními panoramaty. Terén mají tak v malíčku, že když se jich zeptáte, jak se dostat třeba na dvoutisícový Ciampinoi, popíšou vám cestu jako by vás naváděli do ochodu s potravinami za rohem. Provezli nás i přes slavný Saslong s velbloudími hrby.“

Sportovní porada
Sportovní porada SMS
Sportovní porada

Ostatní týmy to tak úplně lehké neměly. Zbyšek s Lumírem každý den náhodně vybrali nějakou restauraci, kam všechny ostatní pozvali na oběd: „od místa, kde jsme ráno startovali, byla restaurace vzdálená vždycky alespoň několik kilometrů, nikdy se nám ale nestalo, že by úderem dvanácté někdo chyběl!“
Postupně projeli všechny sjezdovky ve stínu skály Sasso Lunga – od vrcholu Ciampinoi přes náhorní Plató Seceda až na vrcholek nad sedlem Grödnerjoch. Kilometry v nohách ale bylo nutné pořádně proložit odměnou. „Dělali jsme dopolední i odpolední zastávky. Na pivo, radler, nebo místní specialitu Bombardino.
Hlídali jsme si pitný režim. Ale nudit se přes den určitě nikdo nestihl.“ V podvečer přišla na řadu rychlá sprcha a večeře. S plným žaludkem s vyplavenými endorfiny pak nebyl problém přejít k dlouhým pracovním diskusím a poradám zemských a regionálních ředitelů. Máme vyzkoušené, že práce se sportem je vynikající kombinací.

Sportovní porada

Přidejte se k nám to týmu a zúčastněte se podobných netradičních porad a akcí

Stále hledáme nové kolegy a kolegyně. Přijďte za námi některou z našich poboček a my vám rádi odpovíme na otázky, které na webu v sekci KARIÉRA nenajdete.

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.