Vánoční dárky na jaře?

Tak jsme si mysleli, že když uspořádáme Vánoční večírek 2018 ve známém prostředí, s příjemnými lidmi a známými kapelami i moderátorem, nemůžeme šlápnout vedle. Navíc když jsme k osmnáctinám naší společnosti vybrali magické datum 18. prosince 2018, nemůže se nic pokazit. Ale i když nebylo vše tak snadné, jak jsme si mysleli, nakonec nám přineslo štěstí.

Vánoční večírek 2018

Na slavnostní tabuli jsme prostřeli jmenovky 160 hostů z řad několika set poradců, manažerů, největších obchodních partnerů, zástupců vedení, technické a administrativní podpory. Hudebníci ladili nástroje, kuchaři ladili formu a všechno šlo jako po másle. Ale moderátor večera Jakub Kohák nás už ve tři hodiny odpoledne přesvědčil o tom, že správný bavič umí pracovat s napětím. Z nádraží v Ostravě volal do Brna, že první vlak mu jede za necelou hodinu a zahájení večírku tak nemá šanci stihnout. Předchozí den se kvůli natáčení Partičky lehce protáhl. Nebyl čas ztrácet čas. „Nemáte náhodou v Ostravě někoho, kdo by mě mohl stáhnout?“ Nemáme?

K akci se začali připravovat Zbyšek Kawulok s Lumírem Wolterem, kteří byli připravení večer spolu odmoderovat, přece jen se skvěle doplňují. Nemilé překvapení ale nakonec zaplašil IT ředitel Petr Volný díky jeho drobnému zdržení u zubaře. Podařilo se mu proplést ucpanými ostravskými ulicemi, naložit Jakuba Koháka a rychlostí tryskáče prokličkovat 175 kilometrů až k brněnskému Spielberk Office Center na břehu Svratky, na jejímž okraji se tyčí Courtyard-Marriott. Odtud to už naštěstí šlo hladce. V jediném hotelu pod luxusní jmenovkou Mariott na Moravě, zařízeném v severském minimalistickém stylu z přírodních materiálů, se dá uspořádat téměř jakákoli událost. Nám poskytl zázemí ke složení speciálních řidičských zkoušek. Zkušební inspektor Kohák v prvním kole nechal propadnout jen tři žadatele, ostatní hosté získali řidičák během minuty. Po veřejném reparátu na podiu se ale inspektor nakonec i nad propadlíky smiloval.

Vánoční večírek SMS 2018
Vánoční večírek SMS 2018

Čerstvým řidičkám byl odměnou náramek z ryzího stříbra ozdobený červeným kamenem Swarovski z dílny české šperkařky. Ta vyrobila dárek i všem přítomným mužům – ozdobný špendlík do klopy ve stejném stylu. Dary společně s čerstvými řidičskými průkazy po zbytek večera fungovaly jako vstupenka k baru.

Po zkouškách bylo podium svěřeno melodiím piana a saxofonu pod taktovkou Adama Rovného a Jana Kuchaře, kteří vyladili symfonii chutí připravenou šéfkuchařem Radovanem Zajíčkem z mezinárodní a středomořské kuchyně The Yard Lounge and Dining.

Po večeři jsme spolu se zástupci šesti našich největších partnerů zvali na podium ty nejlepší poradce i manažery, kteří během roku dokázali vytáhnout svá hodnocení vysoko. „Po celý rok měli možnost celofiremně sledovat své pracovní výkony. Těm nejlepším jsme na večírku předali pobytový voucher na prosluněný ostrov Mauricius. K některým putovaly poukazy dokonce dva, mnozí výherci si další přikoupili pro své partnery. V březnu odletělo celkem 22 účastníků zájezdu, vysvětlila Martina Kaňáková.

Vánoční večírek SMS 2018

Později ve foyer vystupovali hudebníci z pražského uskupení Jazz Elements. V čele mu stojí zpěvačka, jejíž hlas jste mohli slyšet v marvelovském dobrodružství Black Panther nebo Disneyho příběhu Rebelka. Jednotliví členové se svými nástroji procestovali kus světa přes skutečné jazzové metropole jako je Seattle, New Jersey nebo Amsterdam. K hostům se připojil i náš moderátor Jakub Kohák, tentokrát už bez uniformy a v ryze přátelském tónu. Rok 2018 jsme společně uzavřeli, těšíme se, až se společně sejdeme zase napřesrok.

Přečtěte si také:

Vánoční večer SMS 2017

Sdílej článek


Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře.

Klikněte zde pro přihlášení pomocí Facebooku nebo zde pro klasické přihlášení či klasickou registraci.